Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkó lesz a szentiván feszt ...nem mintha mennék
ilyet akar e mint az első ...nem ám.olyan motorosssatt akar
ööö...rajzlap ?...ööö.minek írtá akkor sms-t is teeeee...teeee...te... ... .írtam 4 után számíts rám aztán lehet 3 után már el tudok szabadulni.majd felhíllak úgyis
Mivel dudor spanoddal már ültetek pár motoron, és hogy abba a hitbe ringassalak, hogy adok a szavadra, kíváncsi lennék a, hogy szted milyen szuperlotyót érdemes venni?
Kis költségvetésből, csak hogy legyen 2 kerék a seggem alatt...
Lehet mondani, bár én nem érzem magam gonosznak....
Főgonosznak meg végképp nem.
Akkor te olyan vagy, mint a főgonosz a mesékben, mindig csak a háttérből figyelsz .
Sziasztok!
Eladó SUZUKI DR 600 / 650 motort keresek GYMS megye területén.
yahzee@freemail.hu címre küldjetek levelet, ha tudtok eladót...
Köszi
üdv
Én szinte minden nap figyellek benneteket busmannkacsa, max ha olyan a téma, vagy a színvonal, akkor nem szólok közbe.
Azért 5 embert csak össze kéne szedni...
Kalevet fogjátok be drivernek .
Sziasztok.
Na, bolyhoskacsa, nekem is jó a péntek.

Valaki tud még jönni?
csajok, skacok?
Akkor eddig te vagy meg Bogyó .
MociLaci motoros találkozóra megy...
Legalább nem fogyasztotok sokat...
na téptem vizsgázni Győrbe...
Elvileg én megyek.
én 50-50re tartom magamat,holnap délután derül csak ki hogy hazajövök-e (és még el sem mentem...)
Már múltkor elpofáztam hogy nekem van.Mond meg a traktor arcú barátodnak,hogy jöjjön ide érte. Igaz nem sport motor van rajta,hanem enduro,és KTM sárga a matrica.
Jé... exmacskax-t is látni .
Milyen "mancicát" akarsz te? He?
Én szerintem tudok, milyet akarsz?
Na gyerekek 2 dolog:
1. Jó lenne, ha nyilatkoznátok, hogy kik jönnének holnap pókerezni...
2. Székesfehérváron nyílt egy kávézó motorosoknak, ahol szívesen látnának minket is...
Júni 12-13-i hétvégére tegyétek szabaddá magatokat, és szóljatok minél több motoros arcnak!
(utána néztem, elvileg nem lesz találkozó a környéken)
Azt, hogy szombaton, vagy vasárnap megyünk, még egyeztetjük .
Ha elegen leszünk, szerveznek vmi kinti főzőcskézést is, szal jó programnak ígérkezik.

Ez ügyben számítok MociLaci + Balu segítségére is, hogy minél többen menjünk...
Rajzlap! Holnap melód után tudolnál egy kicsit segíteni?
Mi van Bamba arcúak?Mindenki dolgozik? Annyira szeretnék mancicát a kocsimra ha valaki tud szóóójóón!
Hééééééé!
Nem sértegetni!
Srácok!
Ma kinnt voltam Bőnyön, vittem fertőtlenítőszereket (a munkahelyem felajánlása) a polgármesterhez...
Megmondom őszintén, baromira érdekes érzés volt, hogy 2-3 cucc volt már csak meg abból, amit kivittünk...
a többit szétosztották...szóval jó helyre kerültek...
Olyanok kapták, akiknek ez most sokat jelent...talán többet, mint nekünk valaha...
Nah jó éjt mindenkinek!
te is itt vagy gomez apó
ki az a rockerpina? ..lemaradtam vmiről az elmúlt hetekben?