Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer azok jobban tudnak köszörülni ?
Tudom, az öreg Stróber.
A Hujika faterja.
Mégis rajta vagyok a kisalföld lapján

"
Bőnybe vittek adományokat a motorosok
Galéria Hozzászólok! Hozzászólok!
tudósító
2010.05.25. 16:53
Értékelem a cikket!
Betűméretet növelem Betűméretet csökkentem Cikket küldöm e-mailben Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
Május 24-én, Pünkösd hétfőn délelőtt 10 órakor Bőny Polgármestere, Dr. Muraközi László és Bogdán László Alpolgármester szeretettel fogadta azokat az adományokat, amelyeket a környékbeli motorosok önzetlen segítséggel gyűjtöttek és felajánlottak.
Hírlevél feliratkozás

Értesülni szeretnék a napi friss helyi hírekről! E-mailemre levél érkezik, amelyben megerősítem a feliratkozást.



Milyen a legutóbbi hírlevél?
betöltés
Május 24-én, Pünkösd hétfőn délelőtt 10 órakor Bőny Polgármestere, Dr. Muraközi László és Bogdán László Alpolgármester szeretettel fogadta azokat az adományokat, amelyeket a környékbeli motorosok önzetlen segítséggel gyűjtöttek és felajánlottak.

Akik az adomány gyűjtésben részt vettek:

Tóth László (Moci Laci), Csapó Eszter (BlackGhost), Csapó Gábor, Bodó András (Bogyó), Erdélyi László (Stone), Erdélyi Zsuzsanna, Kozma Péter (Joe Bar), Varga Gyula (Pover Peti), Simon Endre, Simon Péter (Ramirez), Fazekas János, Boros Viktória, Szalay Dániel, Ruska András, ROAD STONE zenekar. "
akkor péntek du.de akkor előtte feeehívlak .ha esik akkor nem megyek
vagy beszélj gedeon-al .csak annyi h ugye ő Győrben nyomja.most nem tudom mennyi melója van de írj neki oszt majd megbeszélitek gedeon82@freemail.hu
Ha lehet akkor 18 éves legyen,nő,nagy mellű, 65-70 kiló között,és nem baj ha nimfomániás! Ja és ami nagyon fontos hogy szőke,vagy vörös!
Szerintem haladj át vele az öreghez,oda a fekete paripa mellé. Én egyszer a haverom fiának a babettájával szarakodtam egy hétig,az öreg meg megcsinált rajta mindent egy délelőtt. Amúgy tudod kiről beszélek?
mindegy mikor jössz,de az fontos hogy előbb indulj el minthogy ideérsz
holnap reggel,délelőtt jó.délután vagy itthon leszek vagy pesten,még nemtom.legközelebb péntek du lesz jó aztán.
Sziasztok.
Ja csak én lemaradtam a listáról.....

Más.
Kéne segítség...
Egy jó barátomnak van 1 simsonja, és a probléma vele.:
1-es fokozatban rendesen kipörög, a többiben meg fél fordulaton szaggat....ha ráhúzza a szivatót, akkor megy rendesen...
A benzinszintet beállítottuk, a karbit megpucoltuk, de még mindíg ezt csinálja.....
Csak 1-esben forog rendesen....
1 csavaros állítási lehetőség van rajta, az meg a levegőcsavar, azt is beállítottuk, de semmi.
Kérdésem:
1: Mi a megmerevedett f*szért nem akar felpörögni a motor,
2: Hol lehet bontott karbit (2 csavarost) occsón kapni.

Segítségeteket megköszönöm.
holnap beszervezek valakit melléd aki segít ...csak kérdeztem
Ne baszakoggggyáááá! Leégett ma a csiszológép,úgyhogy nem tudtam teljesíteni a mai normát.A sanyinak meg hiába beszélek,mert csak hegeszt és hegeszt és hegeszt! Engem meg maga alá temet a sok köszörülni való!
na az esztergálos?
oszt mikó tudnák menni a csiszkorongért?
ok kösz elraktam,holnap próbálkozok,aztán meglátjuk.(a vak is ezt mondta,mégse látta meg )
hát hogy jók e, azt passzolom. nevek nem voltak melléírva. mind matekot és járulékos tárgyait akar korrepetálni

20/577-24-70
20/910-62-54
70/339-94-91
20/446-97-24


csak meg lesz a 2.0 is
de,de adj csak számot,de ha lehet a legjobbaktól.
most 1ről 1,1re jutottunk 2 helyett.azt mondta nem gondolta hogy ilyen mélyen belemegyünk...
Na mi a véres habos tajték van emberek?

Kibaszott napom volt ma,úgyhogy ne baszódjatok!

A Bőnyi segélyesek meg rajta vannak a kisalföldön!
ez most ilyen sejtelmes "előfordulhat", hogy te tudod ki vagyok, és jókat röhögsz rajtam, mert hogy nekem nem esik le, vagy az a sima előfordulhat hogy hát kicsi ez a győr?

nem kell teljesen hülyének nézni, de inkább megkérdezem, mert a fene se igazodik ki ezeken az asszonynépeken
Szia!

Nagyon szépen köszönöm! ;)

Megpróbálom!

Üdv Zsolesz
itt tudsz bérelni futót győrben:+36703372494//+36309474493
Hát előfordulhat :)
abba a kis lyukba kell beleszórni mindent nem ?a tejet meg bele lehet önteni nem is kell a doboz se
eszembe se volt már vasárnap meg amugyse lett volna kedvem
inkább tankoltam aztánn hajtottam a motort
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Az 1-es injektornál hibajelem van amit a szerelőm megcserélt az 1-est a 4-es injektorral.Így teszteltem tovább a gépet,mivel nem volt látható alkatrész hiba, így ezt a módszert választottuk.De ismételten előjött az 1-es injektor hibajel.Sajnos computer kell hozzás mert így, enélkül nem nagyon lehet megtalálni a hibát.
Ehhez kérnék egy kis segítséget.Székesfehérvárra szeretném elvinni, mert ott egyrészt olcsó és valóban foglalkoznak vele (nem úgy mint itt Győrben a Kawába).De ehhez szükségem lenne egy motorszállító utánfutóra.Tud valaki itt a környéken (Győr) olyan embert akitől lehetne bérelni?

Nagyon megköszönném.
Köszönettel Zsolesz
elnézést a belepofátlankodásért, de fenemód ismerős vagy nekem
akkor én már nem adok számokat...pedig gyorsan befutottam és összeszedtem négyet

aztán csak tessék okosodni