Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kalev írd már meg mit csin hónap,(hétfőn) vagy legalább gyere msn-re!
Nem én az biztos, de bnőm az apjával motorozott...
Ők lehettek...
Jah és chopperrel voltak...
Szal ha a mocit ismerted fel, akkor a válasz: Nem
nem ti jöttetek velem szembe délután valahol ravazd vagy varsány környékén?
Nananana...
Már aki...
énmeg motoroztam egész délutánn
elmentem csesznekre jól meg is áztam varsány után, de azért elmentem megnézni a pihenőbe az emlékművet
amikor visszamentem varsányba már 7 ágra sütött a nap
buzi eső csak ott esett a szerpentinen
Ááá... sörből elég volt Szentivánon .
Telekajáltuk magunkat babgulyással, délután lefojtottam még egy kis tárcsán sült mustáros tarjával... Erre a menüre elég jól csúszott a söröcske .
Kártyázni + nem buli egyedül...
most egyedül kártyázol othon?
és közbe sörözöl?
ne pazajjá
Jóvan baszod,te nyarvogtál hetekig,most meg nekünk jön közbe valami,aztán minnyá punnyadtfaszuak vagyunk.
Na várgyáá csak,remélem mire lesz a póker meggyógyulok,aztán tele csandázom sörrel a mosdótokat!
Közkívánatra póker elhalasztva jövő hétre...

Punnyadtf*szú banda!
Neeem, csak állandóan kardoskodsz Jimmyvel.
Kész a vasad?
mert úgy gondolod h én olyan paraszt vagyok h odaállok valaki ablaka alá és zümmögök ?mind1.nem lényeg
Szasz Bálintka
Csak példáuloztam Veled tökipók
Na kicsit lépek, jók legyetek!
kicsiBálint nehezen mert ő 60km-el odébb volt és ráadásul pólóval
még szép mer otthul se vótam
fú bazzeg mi volt itt a 2 nap alatt .én már csak
Az egyszer biztos, hogy nem, szentem 30-40 ezer km alatt nem mondhatja magát rutinosnak egy motoros sem, pláne nem olyanok akik csak nyári hónapokban vezetik a motort. Lehet célszerű lenne kisebb motorral kezdeni mindenkinek, de sajnos ez egy olyan ország ahol nem sok ember teheti meg, hogy két évente, évente nagyobbra cseréljen.
Én apám dl 650-jét próbáltam ki először , előtte azt se tudtam hogy kell váltani motoron 250-es mz-t akartam venni, de lebeszéltek róla a szerelők, hogy szar utángyártott alkatrészeket lehet hozzájuk már csak kapni egy olyannal sosem fogok nyugodtan túrázni, akkor nézegettem 250-es banditokat, arra hasonló rekciót kaptam, szarrá kell pörgetni a kis sor4-es blokkot, hogy menjen, és emiatt nem túl tartósak. Így lett a kawa.

Ha valakivel nem értek egyet, akkor tökmindegy, hogy milyen nemű...
Attól, hogy valaki sokat ült a hátsó ülésen, vannak motoros barátai + volt 1-2 motoros találkozón, még nem lesz rutinos motoros...
A rutint először kisebb motoron lenne érdemes megszerezni .

Csak 1 pl.: 1 haver barátnője is gondolkozik motor jogsin, többször is kipróbálta (elzárt útszakaszon ) a srác busáját, mégis abban maradtak, hogy MAX 125-ös motorral fog tanulni...
Annyira ismerem őket + Kawarinát is, hogy lássam, hogy melyiküknek van nagyobb tapasztalata... & kinek adjak igazat e téren.
Kb egyetértek azzal amit írtál, a Balaton-kerülésnél meg vigyázz a trafikkal !
Vagyis hülye vagyok na,ma lépek le 5kor, holnap jövök haza 2körül :)
Hellóka
5ig vagyok itthon,mert a fél 6os busszal el kell mennem Győrbe,vár a likőröm :)
Pali?
Hali!
Szép jó napot Mindenkinek!

Az új motor vitához csak annyit mondanék, hogy szerintem itt senki nem vitatja, hogy akár szellemileg, akár fizikailag ne lenne alkalmas egy viszonylag nagyobb motor kezelésére. Inkább arra gondolok, attól féltik, hogy túlságosan is ˝lelkes˝ lesz, lévén első motor. Talán ennyiből tényleg szerencsés lenne egy olyan motorral kezdeni, ami váratlan helyzetben nem tud akkora meglepetést okozni a vezetőnek, hiszen tudom milyen döbbenetes élmény, mikor az ember először kerül ki a forgalomba, egyedül, T betű nélkül.
De ez csak egy észrevétel.

Amúgy meg nemsokára indulok, ordenáré sebességgel megkerülni a Balatont, ha esetleg van kedve valakinek . . .