Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akk erősebb lesz egy picit,mer olvastam h az akrapovic rendszer 8-9 lovat rárak
majd még jövőhétenn megbeszéjük
azér vigyázzál a motoros játékkal mer az is káros az egésségre
vedd fel a bőrruhát a játék közbe is
Egyelőre csak azt is tudod próbálni, mert csak az van Győrben.Én rugalmas munkaidőben dolgozom...gyakorlatilag látástól mikulásig....
Délután 5-6 fele sztem már itthon vagyok...jövöl, próbálol, megbeszél.
Oks?
Most mennem kell, mert sz.rrá kell aláznom vmi. suzukit, hondát, kawasakit, apriliát..az időmérőt megnyertem, gyöhet a race.
Majd még bekukk.
előbb az 50-est bróbálnám
jövő héten mijen műszakba leszel?
talánn szerdán megyek győrbe
Nem rendeltem, mert senkinek sem köllött, annyit sem írt vissza senki, hogy bakfitty....az van, hogy ha megmondod, milyen kell, akkor az lesz.
Nézz körül a superzone honlapján, nálam meg felpróbálod az 50-est, oszt meglátjuk.
Ha itt lesz Győrben, felpróbálhatod az 52-esemet is, ha az 50-es kicsi lenne.
inkább veszek ujat, de megpróbálhatom azt is hogy egyátalán tudjam hogy mijen kell
amit rendeltél abból még nincsenek maradékok?
Pedig elkezdhetnétek sajnálni,meg még inkább gyűjteni!

Szólhatott volna előbb is az ismerősöd.

Ahogy faterom szokta mondani régen: Nősülj meg fiam,neked se legyen jobb mint nekem!
Amúgy meg, sajna idén nem sikerült túl jó szerződést kötni, annak, aki, akivel, úgyhogy csak 10-15%-al olcsóbbak a ruhák, mint a bótban, ha jól eméxem, az egyrészes marhabőr ruhák 140, az egyrészes kengurbőr ruhák meg 180-ért vannak.
Átjöhetel hozzám, az 50-es 2részes Arlen Ness-t (aminek a gyártási titkait csak a busihasa tudja, de el nem mondja) megpróbálhatod.
Az az enyém volt, kinőttem, meg különben is a 2részes bőrruha az nem bőrruha...nagy marha voltam, amikor rábeszéltek.
Nos?
bőrruha ügyben van már valami fejlemény?
Na itten-e....
Milyen motort alázok éppen?

Zőőőőőőőőőőőőődet....

Na jóvan jóvan azér ám...
Nehogy megsajnáljunk!Mindjárt be is fordulok a sarokba, pityergek egyet érted!

Egy osztrák ismerősöm egyszer azt mondta, van egy mondás náluk, mi szerint arról nem tehetsz, ha apád szegény, de arról igen, ha az apósod szegény....

Hozzáteszem, én nőtlen vagyok.....még...
jókor kérdezed
amugy 1-től 3-ig voltam győrbe
Háá jóvan bazzeg,én nem születtem királynak! Nektek bejött az élet!

Én kisnyugdíjas szülők,halmozottan hátrányos helyzetű,alacsony bérből élő gyermeke vagyok!
Értem én, hogy gőzgép, de mi hajcsa?
Amíg Te köszörűsz, a többiek meg trógerkodnak, addig én meg tolom Laguna Seca-ban R1-el...
Asszépszakma nyomjad csak... ha dőljön a léééééé
Semmi. Köszörülünk,köszörülünk,mert kell a pééz!
Azéé mee köszörűs vagyok a vagongyárba,és nem firíszes!
Itthon meg azéé nem firíszülök,mert nem enged magáhóó azasszony,a stilbül meg kifogyott a bendzin!
' Estét Jó Munkás Ember(ek)! ! !

Helyzet?
Dehát minek köszörűűűsz annyit Jimmy? Mér nem firiszűűűsz?
Persze hogy csak azért. Amikor nálad voltam,akkor már a kocsiba volt három karton korong.
A Sanyival meg még nem találkoztam,pedig ma többször is voltam a kávé automatánál!
Akkor a városban is csak korongért ugrottál be , még jó, hogy nincs messze az üzlet a szerszám-markettől .
Na basszátok meg,elköszörültem ma a gyárba két karton korongot,itthon meg még másfelet. Nehéz a köszörűsök élete,de mindent a gyárért és az országért! Előre! Arccal a vasútnak!
Ahhoz hogy 110%-ot teljesítsen & megkapja a Munka Hőse érdemrendet, otthon is nyomnia kell...