Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán 20 év múlva lesz annyi eszed hogy normálisan próbálsz közlekedni. Mondom,talán!

Igazából nekem mindegy hogy hogyan mész,amíg nem az én kocsimba szálsz bele.
Köszönöm a kivételes elismerést!
Ééééééés megint igazad van!
micsoda ?akkor te még nem láttad milyen amikor félig beleesek a kocsi oldalába.ez eddig szerencsére csak 1x történt .fényévekre voltam a kocsiktól .
és 20 év múlva mit mondasz?"de ezeket a dolgokat betudjuk a ....,meg az eszednek"?
Eszének? Hiszen nincs is neki.
köszike :)
Nem volt nehéz lenyomni,mert a sorban álltam. Persze előre lehet menni,de normálisan. Nem úgy hogy félig bele esel a kocsik oldalába.
Azért ezzel a " majd ha egy tükörrel kevesebbje lesz" dumával szerintem csak finoman.
De ezeket dolgokat betudjuk a korodnak,meg az eszednek.
És Hol lessz a Találka?
2
Mármint a Szombati Motoros felvonulásról:D
Valaki tudna pontos időpontot adni?:)
erre magamtól jöttem rá
és minden reggel így megyek melóba .téged is lenyomtalak?papírkutya .gedeon mellett is eltéptem ma.külömben is.azt mondták h piros lámpánál előre lehet menni .majd ha 1 tükörrel kevesebbje lesz akkor lebaszhat 1et.addig csitu van
ELADÓ!

Airoh S4 S méret 30.000Ft
Igen indulás Győrújbarát gyermektábor,aszem délben.
Sziasztok!
Most Szombaton lessz felvonulás Győrben?
Szevasztok győriek! Hiányoztam? "Nem kell válaszolni!"
én is érveltem jóhogy bármit meg lehet magyarázni XD
hajrá holnap matekon, Győrújbaráti motoros talin megünnepeljük az éretségit xD

Szúszá .
Ne izgulj Simo...a tavalyi matek nagyon nagyon könnyű volt.(Én mindig 2-esért kűzdööttem középsuliban matekból és 4-es lett az érettségim).Szóval a tavalyi könnyű volt akkor az idén baromi nehéznek kell, hogy legyen Na jó csak szivatlak...Sok sikert!Aztán ha sikerül ne maradj szomjas!
Vagy hatvannal veretett el a kocsik között úgy,hogy döntögette a motort jobbra balra a kocsi tükrök között.

Egy darabig gondolkoztam is rajta hogy utánamegyek aztán felrúgom.
Reggel kalev asztat hitte ő a rossi,de aztán mégse,viszont korán kelt a semmiér.Mindenki motorozna,de vagy idő vagy benzin,vagy motor híján van.Dh úgy közlekedik mint egy ökör,de csak amíg le nem veri valaki.
Mit csinált a kis maki?

Kell egy pofon hádéecsém?Hát ezt tanították neked?