Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Ex!
már néztem, elfogytak az akciós cuccok, már csak maradékok vannak 36-os és 45-ös méretek....
Jól beszélsz ifjonc, csak néha sokat .
Hát a SIDI-t énsem... Vortice-re fáj a fogam .
"jók a pogramok, csak sok a köcsög...rosszul van megcsinálva, kevés a biztonsági szervezet"

Meg jók a pogramok is
A busmannokfrizurája.... aki az arlennesgyártásitechnológiák tudója....de el nem árulja.

Semmilyen szarkazmus nem volt a mondantom, csak emléxem, hogy mikor kint voltam németben, ott is az Aldiban és a Lindi-ben voltak ilyesmi cuccok néha...
Sőt, láttam itthon is, a hirdetési újságjukban.....
Az egy másik kérdés, hogy én a sidi-t le nem cserélném másra soha...max arlen ness-re...de arra meg már nem merem, mert ki tuggya milyen sötét titkaik vannak, amiket Te nem árulsz el.
"Ez a szeretet ünnepe ez a majális, a rosszakat el kell ítélni, akik bűnösök szenvedjenek, egy mindenkiért, mindenki egyért.Gino és az Oláh család"

Muhaha

Hi ex!
Rosszul érzékelem, avagy felfedezhető némi szarkazmus mondatodban?
A sport/verseny csizma = maximális védelem... viszont NEM = a kényelmetlenséggel...
Max ha vmi gagyit veszel...
Meglepődnél, mennyire kényelmesen tudsz mozogni 1 fullos versenycsizmában... Elsőre senki nem hiszi el...
Hi!
Figyeld a Lidl és az Aldi akcióit, ilyesmi ott (is) szokott lenni.
Eddig már 7 moci és 10 fő
Ti jöttök fiúk?
Szombat Május 1. Majális Levélen

Meghívtak minket a Levéli Majálisra.


Gyülekező: 13:30 Abdai AGIP kútnál, indulás 13:55-kor

Majd a levéli motorosok az 1. levéli benzinkútnál várnak minket.
Program: Motorkiállítás, kaja, üdítő, és kizárólag saját felelősségre -gyerekmotoroztatás- .
A kaja miatt pontos létszámra lenne szükségük.
Kérnék mindenkit, aki részt kíván venni a majálison jelezzen vissza Mocilacinak szerdáig!
0630/318-1860
nekem is valami ilyesmi(pontosan ilyen?) van,akcijlyjóba 10 pénz volt a lúizba,bécsben akkor.
persze most már első dolgom lesz lecserélni,mert sokat nem véd,bár az egyetlen túldöntésemnél nem lett bajom,de a tempo sem volt nagy.viszont imádtam hogy tudok benne gyalogolni más meg megszakad a sportcsizma tartása alatt
ez marha jó kis csizma és 2 éve vettem 12.000 ért sztem ár/érték arányban nagyon ott van annyi hogy könnyen beázik a szellözőjénél
Nem vagy!
Röviden annyi, hogy körforgalomban egy autó satuzott előttem, nekem meg az első kerekem kicsúszott és eldőltem. Nem estem nagyot, de az idomok törtek mint a gally . . .
Mariann!

Boldog Névnapot Bikerina!
Arra a 3 hónapra sztem tökmindegy neki .
Ma milyen névnap van?
egyet értek... motoros csaj kellene vagy plázacica is jó lesz?
szertntem gyere el Dunakilitire a motorostalira...
Szerintem Júliusban kezdj el bulizni járni Győrbe & újíts be egy olyan csajt, akinek van garázsa...
Lehetőleg vmi nyugodt környéken .

Tudod... Kellemeset a hasznossal...

Nagyon köszi!

Azt nem tudom még pontosan mert az is még most folyamatban van. Annyira nem sürgős, mert augusztus 2-től kezdek, csak időben el akarom rendezni a dolgokat.
Köszke a segítséget azért, louis-on keresek valamit
Ne aggódj, rajta vagyunk az ügyön megoldjuk valahogy...
Hol lesz a szállásod?
Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Győrben van olyan őrzött parkoló, ahol motort is lehet tárolni? Vasárnaptól - péntekig terjedő intervallumba. 3 hónapig Győrben fogok dolgozni, és nem biztos, hogy ahol a szállásom lesz, ott el tudom tenni biztonságosan a motort.

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv,
Dávid