Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láttál vagy tapasztaltál?
hát lehet meglepődnél ha elmondanék mindent amit eddig láttam... de inkább hagyjuk...
én is megyek köztetek még új vagyok bár van akit azt hiszem ismerek, de a motorosok jó emberek szal csatlakozom
Jelen állás szerint 13 Gép és 23 fő van....mittom én sokan...
Bogyóék, Póverpeti, Mi, Ti a többieket nem ismered még!
mikor megyünk mosni?(ariel )
nagyon nagyon nagyon szeretném látni
cserébe mehetsz az nsr-rel,vagy nem tudom mit ajánljak
ezennel kijelentem hogy itt vannak a legfurmányosabb nevű emberek
Sajnos nem... még pár évig csengetek a Lombardnak .
Hiteltelen vagy busihasa!
Mondtam, hogy megbeszéjük élőszóban.

De tény, hogy apucinak is benne van a keze....abban is, hogy ott van ahol és abban is, hogy annyit megy, amennyit.
Jó ne menjünk.
A Te korodban nyilván óriási élettapasztalattl rendelkezel...

Van az a vicc, talán ismered, hogy mi a különbség a 20 év alatti, a 20 év feletti és a 30 év felleti nőkben?

Nem tudom pontosan leírni, de valami olyasmi, hogy a 20 év alatti nőt este ágyba fekteted és mesét mondasz neki.A 20 év feletti nőnek minden este mesét mondasz, hogy egyszer végre ágyba fektethesd, a 30 év feletti nőknél, meg nincs mese, irány az ágy...

Az arlennessgyártásitechnológiáktitkait pedig magammal viszem a sírba .
Nem kételkedem benne, hogy sokmindenkit porrá alázna, csak sokan gondolják úgy, hogy csak és kizárólag apuci miatt van ott ahol...
Főleg úgy, hogy a csapattársa sorra hozza az eredményeket, ő meg mindig a mezőny hátuljában kullog.
mi az amit nem tudunk az arlennesről?
Hali!
Most akkor kik jönnek szombaton?
ebbe tényleg ne menjünk bele
május 15ig most tényleg semmi
utána már lesz idő
Szóval szombat?
azt nem lehet sisakba építeni
Miért nem cbr-t kértél?
Most nincs rá idő

4egon hátha ezt olvasod mert az msn-t nem azt látom,megjött a cb-nk,most már tudunk kommunikálni
csak át kell vennem...
Üdv mindenkinek!
Nincs túl jó kedvem, mert az Aprilia épp egy hónapja van a szerelőnél, remélem azért Győrújbarátira kész lesz... Nemtom mi tart eddig egy fényezésen de hát ez van, ilyenek a robogószerelők. "Jókedvemet" tetézendő, ma statisztika és számvitel zh is lesz, szal ha valaki nagyon unatkozik meló közben, néhány motoros imát mormogjon el értem.
Széles utat, gumifákat!
Bős 2010! Nagy buli volt tavaly is!