Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg, aki nem bír magával, vesz egy yamaha majestyt, vagy suzuki burgmann-t, oszt elgurul vele, ahova akar, aztán kiveszi a nyereg alól a térdgatyát, meg a tangapapucsot és már sétálgathat is.A többit meg bepakolja oda, ahonnan az előbbieket kivette.
busmanhaar, én aszittem Te is a "mi" pártunkon álsz, mivel eddig a sportcsizmák erényeit hirdetted...áruló!
Oda hát...
Én is megyek oda , de akkor sem picsogok, ezzel jár a motorozás, oszt kész.
Vagy megyek térdgatyában, sportcipőben és rettegek, hogy nehogy fellökjön valami rönótáliás vasárnapi autós....
Egyész pontosan,vietnámi tanga papucsban,háttal ülve úgy,hogy a szemöldökével húzza a gázt és a hónaljszőrével kapaszkodik!
Addig örülj,míg nem te vagy a parízer a szendvicsünkbe!

Megnéztedmáraláncotésmiértnem?
Ennyi!

Javaslom, hogy mindenki motorozzan tangapapucsban, mer' az kényelmes... Jahogy esésnél lekopik a lábad, kit érdekel?
Azért egymásra ne bukjatok már "igazi férfiak" .
Persze mert ezek csak műkörmöshöz meg szoliba járnak a motorral! Volt már egy-két fajta csizmám,de sosem cirmogtam hogy kényelmetlen. Olyan,azt kész!
Na végre egy férfi!
Hááá ezt magyarázom én is!
Szűzk.rvák!

"Sziasztok tezsvérek!"
Azt nem értem hogy minek akar valaki csizmába túrázni meg sétálgatni? Abba motorozni kell, nem?
Ha kell oda adom az én csizmámat,próbáljatok meg abban sétálni! Olyan mintha egy kályha cső lenne a lábadon! Szerintem többet huzkodom benne a motort mint ti,de mégse nyarvogok! Hisztis picsák!
okoksa
thx előre is!
mail: szabo.david.gergely kukac gmail.com
Valamit majd alkotunk jó?!
elérhetőségedet add meg, azt dumálunk majd garázs ügyben, jó?!
te dolgozol a motorlineban igaz?
plázacica is jó lesz, csak legyen motortárolója

viccet félre téve akkor már inkább motoros csaj
nem sírok,akkor nem váltanék kényelmetlenre,csak kifejtettem a véleményemet.biztos kényelmetlenebb ruhában is lenni mint utcaiba,de mikor egyszer voltam abban fostam hogy mi lesz ha...
a kényelmetlenséget pedig én nyerem az ülésemmel,mégsem miattam kell megállni 5-600km után sem.'szeressük' a fájdalmat

Gyuri a csizmát szívesen felpróbálom,épp keresek yamakasira cipőt,az megfelelő teszt lenne
mostanában pedig sűrűn fogok Győrbe járni mocival hátha összefutunk egyszer
Hát...akkor most mit mondjak?
Akkor esetleg azt tudom tanácsolni, hogy más lindibe és aldiba megnézni...Csornán, Hajdúbivalyb.sznádon, és egyéb helyeken, hátha ott még maradt.
Vagy várni a köv. akcióig.
Bezony .
Nem sok "busás" hölgyet ismerek...
A f.szomat gyalogolsz Te motoros csizmában?
Elég legyen ebből az értelmetlen vitából!
A csizma azért van, hogy tartsa és szükség esetén védje a lábad.
pontcom
Ennyi sírós-rivós.....-t!
A ....&@#|ÄđđĐłŁ$ßä-at a sok rinyálós @#&{}][Đđ<>#&Đß$¤÷Đ@-ba már!
Hát hallottatok tőlem olyasmi, hogy izzadok/belerohadok a bőrruhába, hogy az orromról csöpög a víz, amikor a boxutca kijáratánál várakozok?
És hogy nehéz menni a csizmában, meg hogy mennyire elfáradok és leépülök?Nem, mert b@szok rá!
Ez ezzel jár, ezért van!
Ha nehéznek találsz egy sportcsizmát, ajánlom figyelmedbe a krossz-csizmákat, kicsit nyomjad abban, aztán hogy fogsz örülni a full protektoros csizmának!
Engem a Gerecsében ért utol a "szerencse"!
http://automenedzser.hu/motor/...

Párom könyökében csavar, az én balcombomban teljes hoszban vasrúd. Motor baloldala lebontva!
Egyszer gyere már be az üzletbe, adok 1 Vortice-t, hogy megpróbáld... Tőlem cigánykerekezhetsz is benne...

Pedig ez sem tűnik pihe-puhának...
nini,egy márkatárs
azért ezt nem mondanám így,próbáltam és mentem már jó csizmában de ez olyan mint a tapadós meg a tartós gumi esete.egyszerre a kettőt...
és nem 2m gyaloglásra mondtam,hohe wandon bejártuk a fél hegyet,és kérdezd meg Simot nyugodtan milyen érzés volt a nem éppen gagyi csizmájában
bocsesz hogy belevau-vau
de igazad van,egy jó csizmában semmiség egy gyalogtúra is akár