Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

busahasi : "Áh nem épül ez ki sose Te Lali, zavaros a vize, mint a háborodás"

Komolyra fordítva:
Nos, az Imi sztem elég ügyes, biztosan nagyon jól motorozok, sőt sz@rrá alázna nagyon sok embert, amíg én egy kört megtennék a pályán, addig ő kettőt...ez fix.
De ez az egész már réges régen nem arról szól, hogy ki mit tud...persze az is fontos, az is ott van mögötte, mert ha tehetségtelen lenne, akkor nem jutott volna el idáig, akkor sem, ha a nyúlfogúkenguru sztóner Ducatiját rakják alá.
Sok minden van itt, amit nem írnék le ide, de ha gondolod, szóban megbeszélhetjük...persze, csak az után, hogy elárulod az arlennessgyártásitechnológiák titkait!
Tényleg?
Nemáááááááááá.....nem hittem volna, hogy ennyire tapazstalt vagy....
ex!
Te azért elég sokat mozogsz pályán + ismersz versenyzőket is, mi a véleményed az alábbi cikkről? :
http://www.sportmotor.hu/motor...
Szted van egyáltalán remény Imi javulására? Mert én már kezdek halálosan kiábrándulni belőle...
Hát szerintem ezt a témát hagyjuk!
Érett férfi.... pfpfpf


Hát ezt be buktad mert már tudom milyen egy (tényleg) érett férfi
Hát ezzel viszont bebuktad, hogy megtudjad, milyen egy "érett férfi"...muhaha

tudom ebben már mester vagyok viszont lassacskán lépek mert vége lesz az órámnak aztán jön a következő 20 perec múlva
És nem lovagolok ezen, csak szigorúan, hivatalos, távolságtartú, hűvös baráti viszonyt tartok fent kettőnk között.
És ezt mindig meg fogod kapni.
Mert jólesik!
Nem azzal törted össze, hogy azt írtad, hogy vele tárgyaljak...de ettől még nem vagyok túl érzékeny....a kőszívű emberek (na nem mintha az lennék) szivét is össze lehet törni.
hát még mindig azon lovagolsz hogy összetörtem a szíved... pedig csak annyit mondtam hogy Kalevval tárgyalj
Ja, én aztán érzékeny vagyok!

nem próbálok bevágódni... te vagy túl érzékeny


Jóvan, elég lesz, ne próbáljál bevágódni , ha már összetörted a szívemet és belegázoltál a lelkembe!

hát az én "vélcsim" , hogy én ezen "besza-behu"
Jah...meg vagyok "baszcsizva"....meg "lelkifurkám" van..... muhaha


De amitől ezen az oldalon szétb@sz az ideg, az a "mocizó", "vasazó" #&ĐÄđ]Ł$*ßłŁ -k....
hát "bicsi-bocsi"
Nekem semmi...csak az én szótáramban nincs "moci", "törcsi", "telcsi", "tali", "napszemcsi"..."szarcsi", "foscsi".... a'la Kis Ádám - Showder Klub .....ezek a szavak az Andrássy úton megrendezett "meleg méltóság menete"-hez illenek....bár ennek a megnevezéséhez is olvastam egy kiváló hozzászólást Bp.-en, egy óriásplakátva felfestve:
"A leves az a meleg, a buzi meg beteg"....


És továbbra is azt mondom, hogy "ez a szeretet ünnepe ez a majális.....Gino és az Oláh család"...
nem a tanulással van a gond hanem hogy kurvára nem érdekel

excatx: tudok vakon gépelni... kisebb nagyobb hibákkal de a visszaolvasáshoz ki kéne szedni a csipát a szememből pedig jó helyen van az ott... legalább nem látom ezt a szörnyűűűűűű világot...
most mi bajod van Ex?!
Én nem kötözködök...ha írni nem vagy álmos, akkor olvasni se legyél az.
Hát, ha valaki felkel azért, hogy ide beírjon egy kommentet és utána visszaalszik....hát az köszi....
addig örülj amig tanulsz....
dolgozni sem egy álom...
Moci?
Ezt biztos?
Nem lehet, hogy inkább motorral menjetek?

"Ez a szeretet ünnepe ez a majális...."
te ne kötözködj ahhoz hogy vissza olvassak még túl álmos vagyok! ! ! és különben is... nem kizárt hogy beír valaki egy kommentet és vissza alszik...
háááááát... nem tudom... 90 percen át azt tanulni hogyan kell írni egy kibaszott szerződést elég uncsi...