Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

11-12 között voltam
igazábol piaconn voltunk csak elkezdett esni az eső aztánn családostol bementünk körülnézni
szerencsére egyedül .na jó Écsig jött a 250 Ninjás srác is.mit nézegetsz annyit azon a kiállításon ?ugyan az volt mint tegnap
megnézted végre hogyan is néz ki egy motor?
Hányóra körül voltál?Mert én is ma voltam.
egyedül menté?
én máma is voltam megnézni a kiálíttást
na mösélj mi volt?
én is azt hittem.aztán mire odaértem volna a jó részhez elkezdett csöpögni az eső .1x megyek nagy elszántsággal Csesznekre akkor is esik
tavaj rábaringenn ugyan ijen idő volt mint most vagy még rosszabb mer a domb tetőnn áltunk és lentről fölfele esett az eső ugy fujt a szél
de legalább nem voltak ojan sokann meg a ladáknak még segített is az eső kilincsel előre
Szép jó napot Mindenkinek!

Volt egy fél órám motorozni, úgyhogy elmentem Óvárig, meg vissza.
Szép volt az idő,csak kell egy új ablaktörlőlapát a kesztyűmre
Gyorskezű meg otthon hagyott 5 sebességet,kiderült
Kisütött a Nap! Csesznek: 15:30, MOL kút (József A.-Fehérvári út körforgónál)
csak körvonalakban... szóval várlak msn-en vagy most gyorsan vagy 6 után aztán mondj el mindent részletesen
mindig keresi az ellenséget magának...

viszont remélem pontosan mondta el,mert az tulajdonképpen jót jelent
itt már jól()esik a motorozás
szerinted...?
most már ne zavarj, készülödöm

Adhatál volna több előnyt is egy gyereknek.
addig elmegyek,alszom egyet...
majd elég ha itt lassítasz,aztán mész is tovább hogy legalább pár perc előnyöd legyen
Hotel Gellért után 200 m-re, jobbra, egy órán belül ott leszek, szerintem majd hallani fogsz.
elmondta?

nem tudom érdemes-e rizikózni lüszihez,nekem kényelmesebb ha idejössz és meglátjuk
ja és a sietősebb fajtából,mert nemsokára jön az eső és elolvadsz
A rallyt bebutuk asszem.... meg a motorkázást is! marad a DVDzés meg a szunyálás....bár ránk is fér...ugye Bikerina és Kocsis?
14.00-re leszek menet kész.

St Lüszinek megyünk?

Ha igen találkozhatunk a Vörösvári úton a Mc-nél.
faszom.gellérten természetesen jobbra.
itt vagy?
zérótolerancia teszten lendületből megyek át
bb 17,kijárok színeskével majd meglátod.gellérten balra,aztán a járdán fogok parkolni,gellérttől kb 200m mondjuk.jó-e az-e?
Beszámítható állapotban vagy?

Ha igen............

Indulunk?