Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örömet nem okoz, de ezekre mondják, hogy szerencséd lesz...
hát figyelj... ha neked ez örömet és boldogságot okoz akkor hajrá ( jesszus... perverzekkel vagyok körülvéve o.O )
Ó mekkora mázli...
Hama' lemegyek azt beállok egy madárkaka alá és belelépek gyorsan egy kutyasz**-ba mezítláb...
gondolod? ezt akár aljas rágalomnak is elkönyvelhetném de mázlid van és kegyes leszek hozzád
Te könnyen beszélsz...
A lányok máshogy állnak a kígyókhoz...
Halihó mindenkinek!
ez tök cukiiiiiiii nem értem miért nem akarsz vele találkozni
birta a tempót mer ő ment elöl
monta hogy teveled nem lehet motorozni mer te ugy mész mint a vaddisznó de majd veled is elmegyek egyszer
mér kell másik bovden?
én holnap megyek veszprémbe. lövésem nincs mire érek haza. este meg haver 20. szülinapja úgyhogy nem leszek motorközeli állapotba
Hali! Majd holnap... Akár szám-háborúzhatnánk is
Szép estét mindenkinek, most estem haza
ma csak szívás volt nem volt motoros fórum társ keresgélés vársban meg semmi kétkerekű
Ramirez 3 példányt másol majd, abból egy az enyém, egy meg a Danié. Szóval majd én is tudok tovább másolgatni, van "pár" üres DVD-m itthon
Csá.
Csak bekukucskáltam
Dolgom van még, majd holnap fent leszek.
Mocilacim.
A Santsónál voltam a filmért, de már odaígérte a Ramireznek, ha visszakapja, áthozom, és lemásolom Nektek is.
CSá, jó éjt mindenki
Azt ha valamelyikünknek pisilni kell, könnyen őshonossá válhat...
Ettől szerintem nem kell tartanunk, nem egy őshonos fajta a Bakonyban...
A méhek és a bukóm kapcsolatáról majd mesélek
De csak ha ilyen fekvőrendőr nem lesz...

Betört a körmöm..... nekem most ez a legnagyobb gondom,meg az,h még mindig itt vagyok bent...
NANÁ!
....ha nem esik....
Ha elengedem ilyen állatokkal....
Megde egyszer megtámadhatná azt a sárgasisakos fejedet egy méhraj...
Mikor előttünk vered neki....
Ezek miatt a dolgok miatt csináltuk, NyusziMotot-t h a tévhitet eloszlassuk, erre ti mit csináltok?Állatkodtok!hát nem szép dolog......
De azért eljössz velünk holnap motorozni, ugye?