Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne STOP-old a fórumot
kiSTOPdolgozniSTOPmajd talán 5 év múlvaSTOPremélem összejönSTOP STOP
A Mónus Illés úton van egy bőrkellékes (a margarétától nem messze a 2 es busz megállója mögött) beviszed a szerkód és olyant adnak ami a-hoz kell.Pár száz pénz.
Mér mikor mész és hova no meg mikor jössz?
nekem asszonták h ablaktisztítóval letisztítani a bogaraktól utána meg bőrápoló
Na ma leteszteltem a bőrszerkóm, fehérvártól kisbérig szakadt az eső, de én csont száraz maradtam a ruci alatt , kisbértől már száraz volt flaszter ! Vki volt kinn az ETO parkban? Milyen volt a kiállítás?

A bőrszerkót ki mivel ápolja? Előre is köszi!
akkor remélem h nem sokáig megyünk együtt .de majd jövök vissza oszt akkor majd
Akkor most mi lesz?Menyi legyen a tempó?Júniusig még van időd egyzeni mindkettőtöknek.
attat még nem
Ez teljesen hallatlan ,felháborító,fenség árulás,rendszer ellenesség,haza bomlasztó magatartás!
Sziasztok!

Elszeretnék adni egy RENTHAL TwinWall kormányt nagyon profi cucc, boltban 38e az ára én 24e-t szeretnék érte!
Vadonatúj!

Érd: +36703918024
rudolf.sandor86@gmail.com
az nincs de még van vfts
Yamahás pólód nincs?
De 260 utazóba nem bírja!
akkor még nem volt nsr amikor vettem a sapkát
pólóm is van egy egypár: simson, kawasaki, suzuki
he a honda felirat az csak a motoronn virítt
Vissza a jővőbe című film ."nyuszi vagy McFly?" .ja nem volt nehéz lemaradni .-10 ccm -pár Le .amit bír a gép azt én is
Mi a rák az a McFly? ja és ha megyünk gurulni én tartom a tempót csak az a kérdés te tudod -e tartani.A Prillákkal sem bírtad!
akkor csak nyuszi vagy McFly
Aprillás sapi NSR el?
Ja és ez is műkőszik! Csak műszaki nincs rajta.
kék apriliás baseball sapka volt rajtam
Milyen Kriszti? Frézi! Várom ,hogy megjöjjön a laptop meg a prémium májusba.
ez legalább működik ...na de kurva gyorsan rakjad összefele a Krisztikét mer mással már nagyon nem akarok gurulászni inkább veled .te legalább tartasz valami tempót is
Kb mi is.Bár fogalmam sincs hogyan nézel ki.Mondjuk biztos megismertelek volna mert biztos traumás élmény látni!
Öreg nekem most is motorom van nem úgy mint neked amibe csak 1/2 motor van!