Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah bocs azt nem figyeltem
olvasd el a nevemet és megtudod
bátyus... az asszonyod fent van msn-en
Amúgy jó estét minden makk arcú motorosnak!
Mintha Győrön keresztül Komárom felé mennél. A város végén jobb kéz felől ott van az ETO park.
lusta voltam
Pápa mellett kis aranyos faluba van a házunk és mintha kétszer is láttam volna egy nsr-t elhúzni az ablak előtt
sziasztok !
most olvastam, hogy Győrben van a dunántúli motorkiállítás és vásár az ETO parkban . volt már valaki közületek ? érdemes elmenni körülnézni ? hogyan lehet odajutni ? pápa felöl mennénk , az állatkertet tudom hol van, arra felé lehet valahol ?
előre is köszi a segítséget.
Csá
Nekem kell, holnap valamikor délután átrohanok érte.
sziasztok sikeresen megjötem veszprémből.

dh te még nem vetted le a sisakról a nyuszifület?
nem tudom jártam én mindenfele,merre kellett volna pontosan?
KALEV! Nem jártál véletlenül erre felénk ma? ha nem akkor káprázott a szemem...
mindig azok az "elbacott" cseszneki kanyarok... ....menjetek inkább körmöcbánya-besztercebánya-selmecbánya útvonalon...sok tuti kanyar és jóval szélesebbek, kevésbe veszélyesek mint a csesznekiek..na és jóval több is...órákat lehet kanyargászni folyamatosan...igaz cc. 500-600 km oda vissza, de megér
Szép napot Mindenkinek!

Megint hatalmas a forgalom erre.
Holnap otthon leszek lehet jönni a lemezekért. Vagy majd eljuttatom valakivel . . . valamikor . . . valahogyan . . .
nem mentem arra tegnap
váltó meg ugy jó ahogy van
tegnap este megcsináltam a motort
gyuriéknál kaptam gyertyapipát
ugyhogy máma vissza kéne rakni az idomot meg lemosni
nem mindenki ér ám rá annyira
majd ha egyszer hazajövök megmutathatjátok hogyan huligánkodtok ott
Egy kisebb kerülővel megoldható Pest is a 82-esnek indulva... (Veszprém - Fehérvár - Bp)
Akkor nektek tapadós aszfaltot,nekem sajnos az nem jó mert nem konkrétan Pest fele visz a 82es
Jó reggelt! Hát mi Sanyival meg Lacival Csesznek ringet irányozzuk meg valamikor a délelőtt folyamán.
jut eszembe,jogsi?

más:a semmittevőknek célozva:nem társul senki tatáig-tatabányáig hozzám?én ugyan megyek majd tovább,de a tónál egy fagyi belefér vagy turul.vagy akármi.11-dél körüli indulás
én nem vagyok elég jó neked?
ne aludjatok máááárrr
fel kelni!ne aludjatok én sem alszom!
jóreggelt drágaságaim...
pedig mondtam csokinak hogy ne csak az egyest rakja vissza a váltóba,hanem mind a 6 sebességet,de ezek szerint nem hallgatott rám