Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én itt vagyok, de nincs mit mondanom.
de már termeltünk 1 oldalt .mer ugye az éjjeli műszak szabit vett ki
észre vetted, hogy csak ketten vagyunk
mer úgy menőbb .nem kell azóta dezodorálni magam...kiszellőzik .amúgy a belseje rövidebb...vagy a külseje hosszabb .az eredmény ugyanaz.de megoldottam
persze, mert csopper nyújtott első villa van benne
és akkor elrohangálol bóvdent venni ?persze h még a benzinpénzt is ráírd .megvan ittvan minden.csak ne utángyártottat csinálj .a kmspirál a Honda-hoz rövidebb uh kicsit eszkábálni kellett
komolyra véve a témát kell a minta, meg a bowdenkülső, teszek bele egy új bowdenbelsőt, meg teszek rá gyári bowdenfejeket.Leforrasztom aszt 7000.-
elveszem,megcsinálom,odaviszem...ja az más
idehozod, megveszem, megcsinálom, elviszed
megveszed, idehozod, aztán megcsinálod
megveszed aztán idehozod aztán megcsinálod ...vagy megveszem odaviszem és megcsinálod
hol veszel? nálam? aztán meg idehozod megcsinálni?
az ami most van azt megcsinálni se nagyon érdemes mert már nagyon szálasodik.de ha van valami speckó módszered akkor veszek bowdent oszt megcsinálhatod nekem
ezért kérdeztem, mert szerintem se vegyél annyiért, hozd ide nekem majd én megcsinálom, az már ki fog bírni 7 hónapot is talán
nekem biztos nem .jó lesz az 25nek is ha így folytatom
igazából már elszakadt .na jó pontosan nem szakadt el hanem még régebben szakadt el és megcsináltuk ilyen univerzális bowdenvéggel de ez úgy néz ki ennyit bír.fél évet.uh a terv h megint így csinálom majd meg.jobbat nem tudok .hétezeré meg nem fogok venni
mikorra kell
azok már halottak, mert a Win 3.1 80 éves és a magyar várható élethossz 72 év nektek
hogy veszek bowdent aztán összeheggesztem valahogy a dolgokat
mer minden szart felteszel a gépedre ...nem az Apriliás progira gondoltam .látod élnek még emberek Win3.1-el ...nem tudom a világ melyik részén mert msn-elni még nem tudtam velük de biztos élnek
nem értem. mi az A versió?
amúgy az lett volna az A verzió .sőt sztem marad is .csak találnom kell 1 boltot
hát a haszon, amúgy én 300.-Ft-ért veszem
de mi az anyám ebbe 7e ?repülőn hozzák különéppel ?
mára is esőt mondtak mégsem volt!