Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arra emlékszek hogy gyuriéknál volt a drag busa
hát azért a jó festés, profit igényel + technikát...gondolom gedeon is le tudja fújni kompresszorral, de hát neki nincs kamrája stb...igaz gondolom olcsóbb..
he ?a Real-nál ami volt az az 1000RR mellett állt.a Gyuriéknál meg nem tudom mi volt mellette de a sorban ott volt 1 aranyHornet is
az a realnál volt azt fényképezted le vagy nem?
én is mindíg beöltözök hamár egyszer ojan sokat füzettem érte akkor mérne venném föl
ha motorral megyek iskolába a fasz osztájtársaim meg mindíg pofáznak hogy ugy beöltözök mintha 12-es ninja-val mennék
volt ott is 1.arany színű Hornet mellett talán 2 motorral ott állt ...magányosan
azt tuttam hogy az egyik rr mer le is fényképezted
de én a gyuriéknál nem láttam rr-t
endurok is jók voltak
bogyóka nem tért napirendre a 650-es hyosung kipufogonn bár én is néztem elég érdekesen
bogyó lehet hogy visszament megnézni mégegyszer
hát oda ne
vagy miért ne ülne rá inkább az RR-re ?
én mindig felöltözök.ha sikerül elcserélni az Aprilia-t akkor én a robogóra is felveszem a dzseki részét a ruhának.nem érdekel milyen hülyén néz ki.baleset nem csak rajtam múlik.a legnagyobb lezserség nálam ha farmert veszek nem a gatya részét.azt is akkor ha melóba megyek v épp csak a szomszédba.

majd gedeon festi nekem.van kompresszorja és meg tudja oldani a dolgot.nem lesz 1 gyári festése ...amúgy nem ismerem.itt Győrbe senkit nem ismerek
Miért ülne rá az a néni a bukódra?
Erről jut eszembe:
Fickó: Hayabusa, látod, ilyet veszek.
Csaj: Nincs rajta hátsó ülés, akkor én hová a f...ba ülök?
Fickó: Pont oda...
mire is üljön az a naccsosasszony?
első kép jobb alsó sarkában pedig a bukóm festése lesz majd valamikor valamelyiké .ha meglesz megengedem a naccsasszonnak h ráüljön
no problémo.. ...fel voltál rendesen öltözve..stb.. ...csak azt írtam, hogy még fiatal vagy és hát szalad veled a csikó... ...mindenki hibázik, remélem te és mi is tanultunk belőle..ennyi... ....idén is láttam már elborzasztó motorost... ..pólóban, farmerben, csupasz kézzel stb... ..na ez az elborzasztó sztem ...

hol festeted a vasat?...talán magad?...én bevittem a hasidomot a házgyárba Kocsis Attilához...jövő héten kész lesz..ismered Őt?
Nahát azért mindenki talált neki tecccő dóóógokat:
eddig is ők voltak a kedvenc .de biztos h 1x lesz egy olyanom
Nahát azért mindenki talált neki tecccő dóóógokat:
Azt jól eltaláltad.
A HMM Viki is abba a kettőbe lett szerelmes.
a kettő 600RR .az egyik Bolláéknál a másik meg a Realnál
Yesss Sirrr...
melyik volt az a kettő?
melyikre gondoltál te ?
mejik volt a másik?
én összesen 2 jó motort láttam
sziasztok, nah megnéztem én is a kiállítást nem volt rossz szerintem. nekem tetszett.