Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép estét fórumlakók .
Ma végre megvolt idei "komolyabb" köröm .
Ártatlan kis körnek indult, Pannónia-ringhez, aztán onnan továbbmentünk Pápára, majd irány Zirc Bakonybélen át, aztán gondolom kitaláljátok: Csesznek fel-le párszor & haza.
260km-es karika volt a legjobb motoros csapattal .
Jó estét mindenkinek!
Mi ez a pangás a mai napon? Remélem mindenki beszerezte a nyuszifüleket holnapra! 12:30-kor találkozunk!
Szép jó estét Mindenkinek!

Mi ez, hogy se nem motoroztok, se nem fórumoztok . . . ?
nagyon szépen köszönöm
Mi a pálya huligánok?Régen hallottam felőletek.Remélem nyár közepe fele is terveztek valami kis összeröffenéseket mert kb. addigra lesz forgalom képes a vas.
persze hogy veri én 25 kiloval könnyebb vagyok
pedig egy olyan motort ami negyedikbe 290-et megy nem lehet egyszerü lenyomni...
sziasztok, szép idő van ma remélem ien is marad.

valakinek van véleménye tapasztalata a Spyke X-torsion kesztyűről?
Sziasztok idesseim!
én már annyira várom a hnapot h késsszaztán lehet majd ugy kell megint összekaparnom egy sofört de nem számit! én ott leszek ha kell gyalog megyek!

jani ?
dhcska mennyél alukálni!
ja hogy ne persze! nem nagyon használja csak segítek neki el adni! de veri a k3 1000st
Szulejmánnak
ugyanúgy közlekedik vele mint te a tiéddel?
ELADÓ! SUZUKI GSX-R 750 K87! NAGYON SZÉP ÉS MEG KÍMÉLT ÁLLAPOTBAN! CSAK ONNAN TOM HOGY AZ EGYIK BARÁTOMÉ!
Próbáltam a gépet nagyon hibátlan!
Ha érdekel valakit szóljon és meg oldjuk!
Nagyon ügyes bogyóka kitaláltad!
Ez volt az 5milliós kérdés
de attól még jó szöveg.
Jó reggelt Jó reggelt!Gyönyörű szép tavasz van de nem azért hunyorgok ha nem azért mert be baztam:D!
Ossian, motorőrület...
Gyuri
a kérdés.mikorra tudnál hozatni a bukómhoz sötétített plexit?tehát mennyi idő mire megjön?van az iridiumos nem olyan kell hanem sima.abból van többfajta?pl ami 50% v ami 70%...stb.vagy csak 1 fajta?illetve hogyér van?ha ide nem akarol árat írni akkor írt meg Szulejmánnak msn-en
te mit ragasztgattál a bukódra ?már így is elég rikító .és mit kerestél a plázánál ?és mér nem vettél észre ?
szeretem nyuszifüleket színesen világítanak és rózsaszínek nagyon cukker most vasárnapig nem igazán leszek mert már itt van Andi... ha msn-en bent vagyok az se tuti hogy én ülök a gépnél szóval ha kellek szóljatok bátyusnak hétvégén már ingyen visszatudom hívni...

cupp mindenkinek vasárnap találkozunk
A Duna-centeres Kik-ben volt eddig a legtöbb fül egyébként. Kik van még az Intersparban, meg a Familycenterben.
én 490 v 590ér vettem /db.
és a kikbe mennyi?
én meg azt h a Kik-be lehet nyuszifület venni