Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem érdekel mi a válasz.legyen otthon és adja oda a Grex-emet mer közeledik a vasárnap
ilyet nem szabad megkérdezni, mert a végén még fájni fog a válasz...
nem tudom hol van Miki de neked mifasz van a telefonoddal?vagy csak nekem baszod felvenni ?
Nekem legalább van motorom. Azért arra még kíváncsi lennék,ha te is annyira igénybe vennéd a tiédet mint én a sajátomat,és nem csak a libákat terelgetnéd vele az udvarba,akkor mennyit bírna ki a tiéd?
ennyit a ktm-ről
vegyél kevésbé gondozásmentes motort
El hát,a tiédet is. De nem elhagytam,hanem becsulázta a gyertyát a telefonom.
Ma vittem el szerelőhöz a motoromat,mert vasárnap elfogyott róla ez-az! De remélem esik még a héten,mert szombaton menni akarunk.
bárcsak .... .mer az enyimet is elhagytad ?emilcímet tudom a kalev,dhfear,Jimmy525,gomez_,gedeon82,Bogyooka76,excatx ha kell valamelyik ...bár gomez nem biztos
jimmy most mennyél bakonyba lehet dagasztani a lisztet
Kösz. Most már legalább a te számod is megvan. Letette a telefonom a kanalat,és a fele telefonszámot nem tudom. A gépem is beszart,úgyhogy az emil címek is oda!

Valahogy a környezetembe beszarnak az elektromos dolgok! Csak nehogy egyszer szívritmus szabályzót kapjak,mert akkor nekem annyi!
küldöm sms-be
Na most sokat segítettél!
Akkor reménykedjünk!
Olyan überfrankó füleim lesznek, hogy sajnálnám, ha nem tudnám használni őket . . .
szerintem igen lehet nem jön be az előrejelzés addig még sok idő van...
Szép napot Mindenkinek!

Vasárnapra nem mond valami jó időt.
Mindenképpen meg lesz tartva a fölvonulás?
Egy asszony megkérte a három lányát, hogy miután férjhez mennek, pár nappal a nászéjszaka után hívják fel, és tartsanak neki beszámolót a férjük teljesítményéről. Az első lány így is tett, felhívta az anyát, és azt mondta neki: "OMNIA KÁVÉ"
Az anya nem értett semmit, de aztán az egyik újságban meglátta az Omnia kávé reklámot: "ÉLVEZET AZ UTOLSÓ CSEPPIG"
Később a második lánnyal is megtörtént, be is számolt az anyának: "CARDO MATRACOK"
Az anyuka azonnal megkereste a matrac reklámot, mely így szólt:
"ÉLD AZ ÉLETET, KING SIZE"
Végül a harmadik leánynak is eljött az órája, és a beszámolója szerint: "BRITISH AIRWAYS"
Mielőtt az anya elájult volna, ezt olvasta a reklám újságból:
"MINDKÉT ÚTVONALON, 7 NAP EGY HÉTEN, NAPONTA ÖTSZÖR".


hívd fel a fórumról azokat akiknek megvan a száma,hátha valaki tudja
Tudja valaki gomez telefonszámát?
ő nem mert a meglepetéstől alig bírt megszólalni
és nyugi általában csak jóra használom a manipulatív képességeimet...
-t
ha tudom hogy ilyen manipulatív vagy nem is viszlek
legalább őt is ment egy kört vele?
anyu szülinapja ^^ és pont hétköznapra esett és nem tudta hogy megyek haza és órák után...egy napon belül csak motorral lehetett megfordulni szóval rávettem valakit hogy vigyen el...
szülinap,ballagás,házassági évforduló( )
ugyan már ne is törődj vele amúgy az a szeles motorozás különleges alkalomra volt
olyankor nem motorozni kell,hanem ejtőernyőzni
nyáron remélem összejön,bár állítólag ép eszű ember ép gépből nem ugrik ki