Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha arra gondolsz akire én akkor a kérdésem: MUSZÁJ?
én lehet szombaton felteszem majd és le is tesztelem bírja-e a kiképzést .meglátogatom vele a .....-t.olyan régen küldtek már el a picsába
oksa... mondjuk még szereznem kell valahonnan de megoldjuk...
megoldjuk előtte
most jut eszembe ... Kalev ha nálad van a leendő bukóm akkor hogy lesz rajta nyuszifülem? ? ? nem hiszem hogy lesz elég idő indulásnál rárögzíteni bombabiztosan...
még ne kiabáld el...
nem leszek itthon
szerintem szeptembertől iratkozz vissza az első osztályba... elfelejtetted pár betűnek az írásképét
Jimmy annyira nem is kicsi...és pláne nem padlás
istenkém mennyi bajod van ha ennyire akarod tudni akkor majd megkérjük Jimmy kispajtást hogy magyarázza el NEKEM hol lakik és majd egyszer elkísérlek hozzá ha arra járok
a motorozás egészségesebb .szóval akkor megin nem fogom tudni hol lakik Jimmy .akkor csak a rinyát kell megtalálnom
tényleg? ? ? akkor csak +1et kell szerezned Bátyus
hát hogyne lenne,meg honnan tudom én te kiknek kérsz meg amúgyis meg egyébként is.ja izé futottam,leszűkült a szókincsem
mivan ?potyára ne kérjem el a Jimmy bukóját
Na jó,de te csak mint hátizsák leszel jelen ,de én vezeni is akarom a sportszeletet ,mert már lassan 1 hete nem mentem vele...
neked van,azt tudod?
szerinted én nem?
Hát remélem nem,én motorozni akarok!
max össznépi vízibiciklizés lesz
'estét!
Hát remélem vasárnap jó idő lesz,és a hétfői nem jön egy napot előre,mert akkor uszni fogunk!
Tud valaki esetleg olyan oldalt, ahol a bl-t lehet nézni?
Digisporton kívül.
nyugi... van még 3 teljes napod hogy szerezz +2 bukót nem lesz gáz ...
csak a Grex nélkül bachassuk az egészet .ha nem kapom meg akkor világháború lesz
jóvanna... nyugi... nincs itt a következő világháború