Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem szentivánt már elérte a globális felmelegedés
sivatag sztem azért van mert télen nem lehet a hótol kertészkedni, nyáron meg persze motorozni kell
jaja.. ..csak próbás még, nem lazul e le vagy vmi.. ..sztem most le is veszem és viszem Attilához lefújni...
ez marha komoly nagyon jól néz ki
Nekem van 2 is... Csak a fejemhez vannak nőve
Hasidomot is színre kéne fújni .
Miért van sivatag a kertetekben?
akkor nem őket láttad mer az eggyiknek piros etz a másiknak kék ts van
akkor hívtak motorozni amikor én már hazajöttem
multkor is ugyan ez volt
SOS!
Nincs fülem,ha valaki tud boltot ami holnap nyitva van vagy van neki tartalék,vagy varr,fon stb arra mindenképp vevő vagyok,bármi áron
Még éjszaka visszajövök,addig várom az ötleteket
ma csináltam pár képet napsütésben.. ...igaz a hasidom csak próbás még, de így is kafa már a vas...tudjátok a mottóm: Vas soha nem lehet elég giccses...
Láttam 1 narancssárgát...
Meg fent a parkolóban volt vmi fehér is ...
akkor nem látthattalak mer én 4 órakörül voltam ott
de 2 haveromat lehet láttad mer mz-vel voltak és már sötétbe jöttek haza
1-2 kigyorsításnál már rajzolt a hátsó gumi, 7 körül már hideg volt.
Nem hiszem, hogy engem láttál, mi csak 7 körül voltunk fent cseszneken .
Hát látod... Sajnos nincs sok lehetőségünk, ha a Dunántúlon akarunk kanyarogni .
Mi 2-kor indultunk és pontban 8-ra értem haza.
Nekem nem fáj semmim, pedig kis busával kell birkózni a kanyarokban , teljesen elfelejtettem a kanyarokat, látszik, hogy tavaly nem sokat jártam arra.
Viszont kicseszett jó volt .
Én kapásból 5 "normáltalan" eszementtel találkoztam, egy csoportban mentünk .
mindenki hasonló köröket nyomott ma ? ..mi is fél 2 kor indultunk a motorline oldalából..még nézegettem is befele, hátha ott vagy még.. ...zirc-bakonybél-pápa-veszprém-zirc-győr...260 a vége, nem sok..de épp elég volt mára ..fáj a vádlim+nyakam ...öreg ember nem gőzmozdony ...sok motoros volt tényleg arra fele, az utakon ....és örülök, hogy csak 1 normáltalan eszementel találkoztunk csak veszprám fele..
Biztos jó karika volt. Csak már tegnap óta fent vannak a fülek a bukón, és 130-nál már letépi a fejemet a légellenállás miatt. Felette meg hahaj... Nem gondoltam hogy ennyit számít egy ilyen kis fül. De azért a városban is jó volt menni, hatalmas sikere van a nyuszifüleknek
gyuri lehet hogy láttalak csesznek felé mer amikor mentem oda akkor annyi motor jött szembe hogy alig győztem integetni mindenkinek
láttam néhány busát is
látod ad a minőségre minőségi lány
Balu sajnálhatod, hogy nem jöttél ma velünk ...
Van iridiumos, tükrös, 50%-os füst, 75%-os füst.
75%-os asszem most elfogyott, a héten adtam el az utolsót .
De majd megnézem, hátha lapul még 1 pesten... Ha megálmodtad, melyiket akarod, majd beszélünk róla.
Ha van pesten, akkor 3 nap alatt itt van.
A füst plexik ára 8700, a tükrös + az iridiumos 11700.
Az üzlet honlapján amúgy fent van a telefonszám is, azon tudsz érdeklődni ilyen ügyekben .
holnap eto-park nyuszifülek nélkül igaz de megyek
Csak nem szexshopban vetted? Ott láttam ilyen világítós fület
szerintem az én füleim lesznek a legcuncibbak xD rózsaszín és világít és ezűst szálak állnak ki belőle XD isteni jóóóóóóóóó :D
Hát azt nem .
Az kimaradt a 2. sorból, hogy az "első"...
Teljesen ujjászülettem .