Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JT JTBD1245SW03 20310.-Ft Ha van belőle?
TRW Lucas 28400.-Ft
Én örülnék neki a legjobban!
jah és ráadásul én ezt a tanártól hallottam mert egyik otársam elé állt és megkérdezte a tanártól hogy tud-e erről a pletyiről meg hogy igaz-e tanár meg röhögve visszakérdezett hogy legalább jó volt?
mér nem mondtad meg nekik hogy az a tanár olyan jol ke..félgeti a padlodat... húúú de hűlyék vagyunk csak én nem...
áááá... nem érdemes... szánalom a köbön az összes most pl azt terjeszti rólam valaki a suliban hogy az egyik tanárommal "bezárkóztam" a szobámba itt a koliban...
de van ám!

akkor őket kell megverni?
a gyári az mennyi nem tudod?
amúgy ilyen köll hozzá
mocilacinak van felesége? az széééép
amúgy nehéz rá okot adni megedzettek az osztálytársaim olyan szarkavarás megy itt... ne tudd meg... és én vagyok a fő célpont
féktárcsa sajnos nincs hozzá, csak gyári, vagy méretek alapján lehetne bogarászni, de kicsi az esély
akkor majd adunk rá okot....
már van egy csajszi mocilaci neje vele fogok majd
simán x"D ketté törlek




(na jó nem ám... csak vicc volt ok nélkül senkit se bántok...)
BALU hol vagy? jelentkezz BALU!
felölem...
ezt megnézném, de csak az iszap miatt
kilitin na....
kiliti iszap birkozol velem?
megbeszéljük...
persze...........tudom
de ha kiderül h április elsejés tréfa cucc hisztirohamot kapok!
akkor mindig velem jössz ezentúl
nyugi megvédelek a nők könnyebben szót értenek vitás helyzetben bár ne kerüljön rá sor...
amugy én bűbájos aranyos cuki csajszi vagyok
Holnap megyek délelött a kawasakiba,hogy kezdjék el intézni a biztositoval a dolgot,mert nem szeretnék megint 3 honapig motor nélkül lenni!
Mondjuk lehet vele menni,csak karcos itt-ott,meg a jobbos tükör hiányzik!
De már most huzom magam,hogy biztos be kell mennem majd a biztositóba veszekedni velük,hogy minden cserés legyen,ami sérült!
tudjátok ha kawárol van szó nincs kegyelem