Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt meg vág neked a csoki az otthoni locsoló slagból.
A krossz kormányokhoz lehet venni olyan kúpos csavaros szorítót ami a kézvédőt fogja fel. vegyél olyat (lehet a misi is tud) a végsúlyt meg meglehet esztergáltatni.
markolatnak meg húzzak rá kotont mi ?gumi gumi
nemtudok róla de ha nagyon kell akkor majd csinálhatunk ojat
begipszejjük a pezsgősüveg dugót aztánn ha megszárad a gipsz akkor kiolvasszük a dugót aztánn kiöntyük ólommal
gyártanak olyat aminek ólomból van a vége?
szerintem a pezsgősüveg dugója az minden kormányba belemegy
talán idén igen

Ó szegényke az a lényeg, hogy ismét túl vagy rajta, talán idén már végleg. Nemrég eszembe jutottál pont erről a sajnálatos betegségről, mikor egy munkatársnőm 4 éves kislánya is ilyen betegséggel került kórházba , azóta már hazavihette és otthon lábadozik a pici.

Kiváncsi vagyok milyen lesz végül a géped jó ideje tervezed a pontos designt, gondolom már összeállt a kép benned , hogy is fog kinézni, már csak a megvalósítás van hátra
Örülök, hogy jól alakulnak a dolgok! Akkor idén remélem összetudunk futni valahol!

A vesegyulladást tavaly májusba "kipihentem", de decemberbe megint elkezdett kísérteni, mondjuk még az elején elkaptam és 2 hét elég volt a gyógyuláshoz. Dokik szerint ez már ilyen lesz, egy kis megfázással jön ez is.
Már várom az első jóidőt, amikor lehet menni pályázni. Addig off-road tesztnapokra járogatok. Meg most készül a pink design a motorra.
sziaa megvagyok, meg a motor is még egyben
dolgozok azóta, zsal idén már nem számológéppel fogok osztani -szorozni, hogy havonta hány km-re elég benzinrevaló van

Veled mi újság szépség? régi betegséged remélem nem kísért már, és minden gond nélkül tudsz motorozni amint eljön az első nagy tavaszi napos idő
hát néha előzéskor, pláne ha több kocsit kell egyszerre nem ártana némi plusz nyomaték, de amúgy annyit tud amennyivel szeretek menni, meg alig fogyaszt, tank elfogadható méretű 18 liter, volt már, hogy 450-nél forditottam át tartalékra a csapot . Méreteivel vannak gondjaim hosszabb távon inkább, nem 180 centis embernek való inkább 165-170 centis emberkéknek ideális az ülésmagassága, szélvédelme, kormánytávolsága.
Ja, mert közben nyomulok a COD4-en.
Szia!

Ezer éve ...
Mizus Veled? Remélem minden okés!
Sok pusza!
Pedig az sose árt,ha van elég paci a vasba!
jó éjt nekem meg holnap vége a komoly 2 napos szabimnak mehetek estére mekkora egy balfasz volt aki kitalálta az éjszakás műszakot
igen bőbeszédű vagy ma
Jó éjt Marcsika
ez tök jó

megyek is mert fürcsi azt alvás hnap megint hajnalba kelek... majd délután feljövök

jah és szép kawás álmokat
gedeon ha idefigyelsz akkor valamelyik nap felhívnálak .mommeg h mikor lenne jó neked.lehet fél órás hívás lenne
nemsok jó volt motorolni szombaton, most ugy elégedett vagyok a kawa teljesítményével, nem is vágyom nagyobbra, csak ne lenne ilyen csúnya nem akarnám soha lecserélni
mizu?rég voltál itt nálunk....
benzinspóroló időnk lett , pedig szombaton megnyitottam magamnak a szezont 200km-el
szia marcsika
sszziiaaaaa frozi

jjjaaaannnnniiiiiiiiiii
Mintha az enyém is ilyen lenne ,csak nem ennyire cifra!
ha már a kormányvégeknél tartunk.van olyan nektek amit bármilyen kormányba be lehet tenni?olyanra gondolok ami saját magát szorítja bele mert a kormányomba nincs menet.illetve h csak olyan markolatok vannak amik a honlapon kint vannak?mer körülnéznék valamelyik nap...mondjuk holnap