Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
szerintem ez is szép kawa nem is vagyok elfogult áá ilyen oldalidomot hol lehet kapni az enyémre
Csá Marcsika
érdekes h ennyi fasságot kell csinálni csak azért h ááááááá mind1
ha a Borkai rábólint akkor nem kell mást csinálni csak várni a nyuszit..


csőőő bogyesz
Azt én is remélem Mert a főkapitányságra is kell kérvényt írni, és mire azt elbírálják, na az lesz sok idő. Csak nehogy elhúzódjon..
Hy all!
Ja és ha már a ződeknél tartunk, szépséges ez a tizedes:
oksa én már várom... vasárnap megnéztük az én onboard mikus vidimet a mocilaciékkal... kicsit megszédültek de sztük is jó lett
amugy remélem Borkai visszai üzen...
A két közútkezelőnél leadtuk a kérelmeket, tegnap épp a városinál jártunk. Ott is nagyon rendesek voltak. Szóval jól haladnak a dolgok.
Szerintem a legnagyobb gond a jelmezekkel lesz, mert hogy én nem állok neki varrni, az is biztos A mikulásos vidi is el fog készülni, bocsi mindenkitől de alig-alig van időm rá.
amugy sokan dicsérik az oldalad (nyuszis) remélem lesz is belöle vmi.. és húsvétra végre meglesz vajon a mikus vidi amit igértél?


na ki jön velem kawa napra?
ááááááááááááááááááááááá köszi balu
gomez_ !
Megnéztem a kormányvégsúlyokat, még megvan mind a 2 pár, bár mindegyik Pesten... Ugorj be az üzletbe, az egyik fajtát meg tudom mutatni más színbe, ha megfelel, lehozatjuk!
Viszont mivel mind2 utolsó darab + akciós, hozz magaddal 30% előleget .
Marcsi, ez szerintem érdekelni fog : http://www.kawasaki.hu/news.as...
mert regelek...amugy pár sorral lejjebb láthatod a napi beosztásom amugy már ok msn
Akkor szerintem gyertya lesz, mert nagy fordulaton jobban melegszik és nem adja le a szikrát, csak a gyertyaelektróda hőmérsékletétől gyullad meg a benzin-levegő keverék, de késedelemmel és még a kipufogás alatt is tart az égés...
Egyenlőre ennyi...
Ok köszi először megpróbálom a gyertyát! Egy Honda Crm-ről van szó! Hidegen-melegen is szarakodik! Ma délután kezdte el ezt csinálni mindenféle előzmény nélkül! Dadog a motor magas fordulaton,és lángcsóva lövel ki a pufócsonknál!
Látom Kawarina mai teljesítménye 1mondat óránként és no msn...
köszönjűk oooooo nagy mocilaci
Ez sok mindentől lehet...
Légszűrő pucolás, új gyertya kell, esetleg gyújtásállítás, kipufogótakarítás...
Négyütemű esetén okozhatja a rossz szelephézag is...
De szerintem gyertya és légszűrő együtt az ok vagy a nem megfelelő gyertya...
Keresd robogotuning.hu-t ő tud segíteni a gyertyaválasztásban és meg is hozza neked ami kell...
Üdv: Mocilaci
Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy ma délután egyszer csak elkezdett szarakodni a motorom magas fordulaton! Ha magas fordulaton túráztatom olyan mintha kihagyna a gyújtás a pufónyílás mellett pedig lángcsóva jelenik meg! Szerintetek ez miért van?! Gyertya? Gyújtás?
megyek vissza szerelni
látod ő legalább tudja kihez fordulhat bizalommal ne féltékenykedj....
Na mivan düddők?
én már nem is létezek mi ?nektek aztán kedveskedhet az ember.mind egyformák vagytok
"szeretett NSR-em" mindig is tudott viccelni ez a srác ...ő is "marha poénos"