Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor köcsög vagyok
Jani nem muszáj vinned ha nem akarsz....
sztem ez már nem vicces.... ennyit erről
amit Jimmynek mondtam rád is érvényes
jó,te adtad meg az alapot
attól féltem én is
különben is tőled tanultam hogyan kell
láttam előre,rohadt volt azon a részen a kaszni,de hát ez van
végre valami amit lehet javítani,más baja úgysem volt
Nem kemény vagy te baszod,hanem hülye! Corsával nem lehet ugratni! Vagyis lehet,csak szétesik!
annyira kemény vagyok hogy tegnap kikukucskált a játszós autóm motorháztetején a lengéscsillapító
nagy volt az ugrató...
Na,bagoly mondja! Töketlen? Te töketlenkedsz itt már azon a láncon napok óta!

Ugye te nem csaj vagy mint a Dh vagy a csoki?
jól van na töketlen barátom örülök neki hogy eszedbe jutottam de piacra dobhatod nyugodtan
Azért kérdezem te szerencsétlen,mert ma az egyik cimborának szétment a lánca,és kérdezte hogy nincs-e nekem egy használt. Csak annyit mondtam neki hogy megnézem,mert nem akartam neki mondani hogy van,csak valaki másnak már oda ígértem,csak még nem tudta megszülni a döntést hogy kell-e neki. Ha neki oda adom,neked meg most kellene,akkor meg pityeregnél!
még a takaróponyvát sem tudtam leszedni róla,de miattam ne legyél izgalomba,legyen akkor nem és nincs több gond,tudsz aludni este


még csak nézegetek...
én a helyedben amúgy tényleg keresnék másikat.gedeon is kb ennyiért vette és neki karbiszinkron,gyertyacsere,telószimeringezés,műszaki,
hátsó féktárcsa,indexek és kész.nézz másikat.hasonló árban biztos lesz jobb is
Kitaláltad hogy kell-e a lánc?
japó belpiacra 600 ccm alatt nem sok helyen írnak konkrétan ilyen árakat...max lánc,fogaskerék gumi stb,ami kevésbé típusspecifikus
szerintem keress 1 másikat
háááát.ha tudsz olyan oldalt ahol árakat tudsz nézni akkor megtudod.sztem amúgy nem
csak ne gedeon úrfit,mert tőle még van egy kérdésem

mégpedig hogy ez 70 körül tényleg javítható?
cébéer
reményeim szerint jövő hét szombatra már kész.addigra mindent megpróbálok összeszervezni.és gurulhatunk együtt .ha nem akkor megölök valakit
03.15. re elkészülhet? mitgondolsz? görögfalu?
bizony .már alig várom
akkor majd másfele megyünk ahol nincsen nagy forgalom
oksa :) akkor lassan kész