Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eh hogy nem bírjátok befogni a lepcses pofátokat pár napig sem
kiszabadultam dh-tól,nem volt könnyű de itt vagyok
de neki erről egy szót sem váltságdíjat akart értem mikor önzetlenül odaadtam Baranyát neki.gonosz ember
dehajóidőleszésvisszahozodabukómatakkorvalakimögéf
elkönyörgömagamatdecsakkawáramertazazistenésatöbbi
egyszarésakimástmondazegyköcsögbuzimertannálmnincse
njobbmotoravilágondemégtalánavilágegyetembesem
Mér meghívsz ebédre?
jövő hét szombat
Ha szimeringezek az alap!
Amikor degeszre zabáljuk magunkat és elgurulunk.
a király az lenne ,ha meglepnéd magad egy wilbers progressziv rugóval előre,teljesen megváltozna a moci + irányba,de ha nem a telóolajat okvetlen cseréld le ,mert azt magyarországon előszeretettel mellőzik cserélni.
Ez szuahéliül van te kis csacsi!
mikor gurulunk?
Szevasztok huligánok!Szép nap ez a mai! kicsit szétszedtük a Frézikém ,bele néztünk az agyába és arra a megállapításra jutottunk ,hogy a blokkot kb 4-5000km vel ezelőtt teljesen felújították! Szinte vadonatúj vezérmű tengelyek gyönyörű dugók friss hidrótőkék és egy fasza vezérműlánc.Úgy-hogy csak oil csere gyertya csere levegőszűrő csere egy elsőteló szimeringezés és egy hátsó féktárcsa mert az sajni repedezett és már repülhet is és tökéletes!
te köcsögvagyésmenjenmindenkiapicsábaéseztnektek
....
..I..I....II.....III.....I..
és buzikvagytokésutállaktiteketéstöbbetsohanemjövökid
efel
Dánul tanulsz?
Olv olv. Vissza én is.
Én meg azt hittem nekem dunnyogsz! Persze hogy vele jársz műkörmöshöz. Meg szoliba is!
nem neked írtam.annak akivel szted járok műkörmöshöz .én se 10 napot késtem .1 hónap jó?ne szépítsd a dolgot
Azt most nekem írtad hogy ki ment motorozni? Én voltam aznap motorozni! Haza is értem,és nem 10 nap késéssel!
na ki ment motorozni nov 22-én ?na és ki nem jött velünk ?nem érdekel hogy nézne ki az a ****.legyen internet rajta
A világ legboldogabb meséje

Egyszer volt, hol nem volt, volt egy fiú, aki megkérdezett egy lányt:
- Leszel a feleségem?
A lány azt mondta:
- NEM!
A fiú ezután boldogan élt, mindig más nagymellű csajokkal dugott,
horgászni, vadászni, búvárkodni, teniszezni járt, sört vedelt a haverokkal,
horkolt és fingott, amikor és ahol csak akart.
2 motor jött velem szembe ojan 5 óra utánn a 82-en ravazd felöl amikor kanyarottam be pannonhalmára nem közületek volt valaki?
azt nemtudom hogy mijen motorok voltak mer pont akkor soroltam be a kanyarodó sávba azok meg jöttek mint az álat
Csá
Jimmy, íram e-mailtot.
olvass.
Mért ne csajozzalak le? Te is jársz műkörmöshöz a csokival! Persze hogy nincs Pápán internet? Billentyűzet sincs rajta meg DVD meghajtó. Hogy nézne ki őszentsége?
necsajozzálle .Leokádia vagyok .rokonyoknál.és Pápán tényleg nincs internet .de jövő hét szombatra kész a motor 100%
Na mivan csajéé? Hol voltál eddig te pacal arcú?
Egyszer egy siratófal tetejéről le estem,pont a vállamra. Akkor szétjött benne valami. Rendbe jött egy hónap alatt,de azóta is szétugrik,ha rosszul mozdulok. Csak annyi volt,hogy reggel hátranyúltam a kocsiba a kabátomért. Ahogy mentünk egyre szarabb lett,aztán egy nagyobb púp után teljesen beszart. Kacsáztam össze vissza,alig tudtam fogni a kormányt. Kenegetem most mindenféle csoda krémmel. Remélem jövő hét vasárnapig rendbe jön.