Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msn-en nincs.ilyenkor már otthon szokott lenni.vagy elment inni megin.vagy csak ma nem jön fel .holnap lesz szerintem.nézz vissza akkor.vagy vedd fel msn-re vagy írj e-mailt.jobbat nem tudok
De merre van az éjjeli műszakos kisasszony Kérdeznem kéne tőle valamit.
Hát ja,azt ott lehetett,mármint bulit csinálni.A baranyaiak tudnak tombolni.
Ééééén?semmit .csak jókisfiú voltam .talán akad még olyan hely.de így meg nincs értelme lemennem .nem sokszor voltam Pécsen.tesóm lakott ott,meg a sógor is onnan származik.amikor én voltam akkor csináltunk mi bulit
Amúgy is akárhányszor voltam lent Pécsen.az elmúlt időben,elég kihalt volt.Nincs már semmi élet arrafelé.
Húúú mit csináltál?Azért csak van a városban olyan hely,ahol szívesen látnak?Ahol nem tudnak a tettedről.
csak 1 kis tengerpartot akartam volna .akkor közelebb hozhattad volna Pécset .mondjuk tökmindegy.ott már úgyse látnak szívesen
Hát látod,én egyedül kevés lettem volna hozzá.Jó helyen van az a határ ott ahol van.Így is több,mint 300 km-re van innen.
és nem is próbáltad odébbtolni a határt ?azt hittem legalább rátok számíthatunk h arrébb pakoljátok a határköveket
már épp ideje volt .eddig is túl sokat kért mindig
Hát ja,a drávaszabolcsi határ 1 köpésre ott van Harkánytól
Csoró Kalevet, hazavágtad?!

Azért a kis közvetítői jutalékért..............
már szinte át tudtál köpni a határon .én meg 13 évig Veszprém megyei.aztán megszívták a többiek mer Győri lettem
Miss Szemöldöknét leszedték a Mig-29ek útközben .azt mondták valami szörnyet látnak Győr közelében és támadni készül
Konkurencia?Nem mondanám,bár 20 évig törzsgyökeres baranyai voltam. Harkányi pontosabban.
mikor suli van neki akkor Pécs.amúgy Tormás...de .még a végén rájön h fontos nekem
Húúúú Baranyán belül hol?Pécs?Már ha kérdezhetem?
Kiszel Tünde ezek szerint megérkezett!
még félreértik .mingyá jön kawarina ne aggódj
ez puszta üzlet.van ott valami...illetve inkább valaki aki nagyon fontos nekem .szóval te vagy a konkurencia .tudtam h gyorskezű és kalev átvágnak
Máskor óvatosabb leszek.
Pedig sajna nem eladó!Különben is minek nektek a sötét Baranya?
te ne dörzsölj engem sehova ...még felvillanyozódok
B@szki most feldörzsöltelek.
Sziasztok!

Pedig én adtam el neki, Kalev volt a közvetítő.

Igaz Ő már azóta eltűnt.