Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudom hogy te nem tudod,hogy azt hiszem,hogy tudom,hogy te tudod,azt hogy én nem tudom hogy te azt hiszed,hogy tudom hogy te tudod,azt hogy mi azt hisszük,hogy tudjuk azt hogy tudod hogy én nem tudom hogy azt hiszed hogy én nem tudom hogy hiszem hogy nem tudod,azt hogy tudom hogy nem hiszed hogy én tudom hogy te tudod hogy én hiszem azt amit te nem tudod hogy csak hiszem én nem tudom!
jimmy ért ehhez.
az öregség jele,fontos dolgok közben elaludni
Én nem, mer' énis boltban voltam...
Én tegnap elaludtam a Jets meccsen...
@csoki525: Nekem a motogp2004 és a 2007 van meg.
Nem volt eccerű feltenni....nem is én csináltam, nem értek hozzá, hanem az öcsém.
Illetve ps2-n van meg a Tourist Trophy real simulator...
Jut eszembe megnéztem a vonaton az első negyedet a baltimore-ne meccsből,hát a 24 kapott pontból eléggé kivette a részét brady.tavaly is ez volt a bajom már vele,nagyon hullámzó volt a teljesítménye.most is 1 negyed alatt 2 sack,1 interception-t kapott.
a passzai botrányosak,bár az egész támadósor gyenge volt,na de egy irányító nem hibázhat ennyit.
megnézem a folytatást
Jó reggelt Tróger banda!
Én is meggyöttem a bótból.
Ki foglal össze?
Ezzel vitatkoznék, mert én nem csak hiszem, hanem tudom, hogy te azt hiszed, hogy mind a ketten azt hisszük, hogy tudjuk !
Te viszont csak hiszed, hogy tudod, hogy hisszük, hogy tudjuk, hgoy te tudod, hogy én azt hiszem, hogy tudod.
Én tudom,hogy tudod,hogy csak hiszem,hogy te tudod,hogy én tudom, hogy te tudod,azt hogy én csak azt hiszem hogy te csak hiszed hogy tudod hogy tudom hogy te hiszed hogy tudod hogy tudom hogy hiszed hogy én hiszem hoyg tudjuk mind a ketten hogy azt hisszük hogy tudjuk hogy tudod hogy én tudom hogy hisszük.
Látod? Nem látod? Nalátod!
Pedig tudnod kellene, hogy tudom, hogy csak hiszed, hogy én nem tudom, hogy te tudod, hogy tudom, hogy tudod.
semmiccse
Háá most mi van? Mit nem lehet ezen érteni?
hö?
A zsömle úr mikor elvágodott,azt mondta én így szálok le bazzeg!
Én meg azt hiszem hogy tudod hogy tudom hogy tudod,azt hogy én csak hiszem hogy te nem tudod hogy én tudom hogy tudod hogy tudom.
"Sürgősen csajozzá be bazzeg"
az se jobb ám
nem csak hittem .elesni is tudok.de azt eddig is tudtam
Én azthiszem tudom, hogy tudom, hogy tudok motorozni .
Megjöttem a boltból, 'estét mindenkinek .
de nem mert itt van pl dh azt hitte tud motorozni mégis elesett
azt hogy ki hogyan megy csak kívülálló döntheti el jól.
szerintem meg nem a tudástol számítt hanem attol hogy ki mit hisz magárol
mer valaki hiszi meg valaki tuggya hogy tud motorozni

A pilóta tudásától függ hogy mi számít már motorozásnak
Aztán a 125-ös NSR mióta igazi motor? Én olyannal szárítom a gyerekek haját!

Amúgy re váálasz. Kukkmál emil.
Egy búgócsigánk van,azt oda tudom adni. De meg kell beszélned a gyerekekkel! Amúgy meg minek jáccóó? Sürgősen csajozzá be bazzeg!