Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt a szerencsecsomagot is hozni akarod kalev ?nem kell nekem semmi ilyen extra dolog.majd megpróbálom bepaszírozni magam arra az 1 helyre
jut eszömbe.ki mondta neked h a kulpung beakasztásához 2 ember kell ?megtaláltam a csavart és össze is raktam azt a részt.hengert kimostam (domestossal ).tudok adni néked videjókártét.még picit olvad aztán beviszem hédvégin ha ráéröl.mondjuk szombat v péntek délután.üdvöllöm a Mandát
Jimmy nézegettem a képeidet ,de ki az aki részegen fetreng a sárba a bokrok között?
Ment a válasz is...
Ha bármi kérdésed van, a céges mailre írhatsz .
tied az anyósülés.ott halnak meg a legtöbben balesetnél
te kalev az egyik hely az enyém ugye? fearnek meg azért kell kettő mert számol azzal hogy addig eltöri a lábát és kell a gipsznek a hely
menj.ott találkozunk .múltkor is fostál eljönni velünk
na akkor ha jóidő lessz akkor megyünk motorral?
ezen én is gondolkodtam már .de szerintem elég lesz nekem 1 is
minek neked 2 hely?
mennyünk inkább motorral aztánn még az is lehet hogy kedvetkapunk és benevezünk a race-ra
akkor talán megyek ....teeeeee .szóval most már 150% h mennék ha be mertek ülni velem egy kocsiba .
Megvan,de csak pénzéééé!
Na olyan nincs! Motorozásevésivásdugássnowbordozás ezeket mindet csak saját magam csinálom!
talán
megvan még az a 2 hely a kocsiban?
mesélj kölök mi kell
áááá olyan nincs neki.
olyan embere van aki talál egy olyan embert aki felveszi azt az embert aki szól egy másik embernek aki a siratófal
sőt még ojan embere is van aki elmegy hejette motorozni a bakonyba és ojan is van aki kitalájja hogy mejik siratófalonn mennyen fel
olyan embere is van aki keres egy olyan embert aki tudja h az embere csak hiszi azt amit egy másik ember tud.pedig csak hiszi azt h tudja miközben nem tudja h a másik nem hiszi amit tud
Anyukája üzeni,hogy megvan a cumija!
Olyan emberem van,aki felveszi azt az embert,aki azt az embert veszi fel aki elmegy a pénzér amit annak az embernek ad oda,aki felveszi azt az embert aki kifizeti azt az embert aki felvette azt az embert,aki felveszi a pénzt. Arra meg másik emberek vannak,akik felveszik azt az embert aki a felvett pénzt elosztó embert felvevő embert veszi fel.
kalev jelentkezz kalev jelentkezz vétel
kalev nevű óvodást várják a szülei a bejáratnál
szerintem ez má megin ojan mind a te tudod hogy én tudom ugyhogy ezt haggyátok abba mielőtt elfajulna ez a hüjeség
még olyan embered is van aki megkeresi azt az embert aki odaadja annak az embernek a pénzt aki kifizeti az emberedet aki kifizeti az embereidet és még ők is kifizetik a többi embereidet és...stb