Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello szia! irj elérhetőséget,kérdeznék valamit.KÖSZI
csakis RR nekem nem kell se túra se naked .. egyébként mikor ráültem az NSR-ről totál ugyanazt az üléspozíciót éreztem szal tök kényelmes volt. kényelmesebb volt mint most a kawa az tuti de azért ez se rossz
nekem meg a városban motorozás az nem számít motorozásnak egy csesznekezés inkább de a pályázás az igazi
én is emlékszek ...csak bizonyos részekre nem teljesen pontosan .
sztem én tisztábban emlékszek rá mint te
mert te ott voltál mi?
lassan készülhetsz.februárban újabb tali a biluxos lidli parkolóban
nana nem az árokba az mégiscsak vizes, az árok partra
direkt úgy alakítottam ki h körpályán óramutatónak ellentétes irányban tökéletes legyen .a hátsó idom meg azért lyukas h át tudjon áramolni rajta a levegő és ne szoruljon be az idomba h még az is visszafogjon.
ha adol egyet .de akkor már inkább CBR-t
Könnyen beszélsz 1 kényelmes motor nyergéből, majd ha lehúzol párszor 300km-t egyhuzamban egy cbr vagy gixxer nyergében, visszatérünk a témára .
Most az új fejlesztésű "kanyarteló" van benne .
mert az F túrásabb.de azért egy RR mégiscsak .gyönyörű .engem nem érdekel még ha le is szakad a hátam de akkor is RR lesz.
VFR se olyan rossz,bár én is a gixit venném .
(csak a békesség miatt írtam oda )
kuss!én így szoktam leszállni.úgy is el akartam rakni télire a motort ...a faszt akartam elrakni.csak már unalmas volt az első telóm
Rossz a sorrend .
2. 600F... sokkal használhatóbb hosszútávon és csak néhány pacival gyengébb!
Ha 750 akkor meg CSAKIS GSXR !
(Z750 + ZX-7 felejtős... tudjuk, hogy miért )
dh - jól odatetted magad az igaz ... az árokba .
Bár az is lehet, hogy te így szoktál leszállni .
2:a CBR az RR lesz vagy F?ha 750 akkor:VFR-750,GSX-R750,Z750,ZX-7
3:motorral ha csak 1 métert is megyek nekem az se benzinpazarlás .de legalább én ott voltam .és rendesen odatettem magam .nem csak nekem maradt emlékezetes
én se motoroztam már vagy 2 hónapja,de még élek .még vársz egy picit és felülhetsz majd mögém...ha mersz
0. ma megint láttalak 14-20kor dugoval a füledbe...ha nem pénzt számolok kimegyek lerugni téged..
1. bocsi rongybaba
2.megne probálj....
3. én kb 2honpja könyörgök egy tetves....na mind1
.várj egy kicsit fel kell hívnom valakit a tikosszol...izé...anyukámat
szerintem már megvan,ha jól sejtem Jimmy bácsi rendezkedett a szobámban.ha felkelek a székből zümmög valami rejtett kamera szerű cucc ahogy forog a feje és követ
pedig az "csak víííz" .anyukádtól kezdek félni.gyanús h te mindig szemtanú vagy.én a helyükben figyeltetnélek
múltkor is akartam vinni de anyu azt mondta betegnek nem illik vodkát
rendőrségen már erős priusom van úgy hogy nem követtem el még semmit.valahogy mindig szemtanú leszek

aztán mit csinálsz ha megtalálsz?nekem meg a rendőrségen van dolgom és akkor mi van?

persze ha akarsz hozhatsz megint gyümölcslét,csokit,meg akkor most majd vodkát hozzál .de akkor aznap nem mész haza
vigyázz holnap gyárvárosban van dolgom onnan nem esik messze már szentiván,nehogy kitaláljak felétek...
Egyik bagoly másik veréb.
Aki verébnek gödröt ás bagoly esik bele.
Ki baglyon kel verebet lel.
Jobb ma egy veréb,mint holnap kettő bagoly.
Na valamelyik?
jól van ex.akkor azért marad ez az oldal inkább marad vidám és poénos .de akkor is értettük volna ha csak egyszer írod
Ugyan fiúk....már itt is politizálunk?
Tudom, milyen tehetetlen dühöt tud gerjeszteni az ember fiában, az ami itt mostanság folyik....de sajna....
Szóval szebb jövőt!
De azért maradjon ez az oldal inkább maradjon vidám és poénos.
Jó éjt Mindenkinek!
van valami mondás erre,2 madárral.talán bagoly meg veréb