Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

indulni akarsz nsr-rel?nem kevés street400ba?
2000
azért válogattam,mert papír szerint bronzérmes lettem
megyünk és kora reggel megfutjuk az időket.te 10,2-t én 11,0-t.
szokott lenni minden év végén valami díjkiosztó ahol a legjobb versenyzőket díjazzák
haverom endurocross versenyen szokott menni és ő már kapott egszer ijen év végi kupát
pályamotorosoknak is adnak
Azt nem tudom...Én csak a westdragracés rendezvényen versenyzek...
ez az összetet eredményt a káldi peti is emlegette, meg azt is hogy ez mams verseny
majd év végén is hirdetnek egy országos bajnokot?
azt láttam hogy egy kupac papír közül válogattál
mennyi volt a nevezési díj?
Nem,oktober 14-16.-án lesz a slovákia ringen...
Ha jó idő lesz én megyek...
Ahogy számolgatom,átvettem a vezetést az összetettben...
most nézem a timeslipemet,200on csak az ezredmásodpercben van eltérés közöttünk.mindegyikünknek 7,57s.
láttad az elődöntőmet.amikor mentem vissza a papíromért is reménykedtem még,mert a célvonalnál mellettem volt a srác..
este... na mind1.reménykedtem benne h te voltál az.mindenki itt fog huligánkodni a faluba?az udvarból sokminden(ki)t hallani
elkenték a szádat?
ha jó idő lessz akkor kimehetünk tótokhoz is gyorsulni
Akkor meg főleg nem lehettem, mert 7köznap melózom.
De majd biztos lesz szentivánfelé is gurulás.
jövő vasárnap lesz a slovakiaring?
ezt nem hagyom annyiba,és neked sem kéne
valamikor hét közepén láttam a GSR-t.randin volt a csávó
Hát,az azért tulzás,de megtettük,amit lehetett...
Nem hiszem mert itthon voltam egész nap és mostanába nem jártam szentivánon még kocsival sem
téged láthattalak szentivánon a Molnár utcában?
nem,mert 1körül itthon voltam.Érdekes mert nem sok ilyen rohangál erre fele az utakon.Ha jól tudom egy győrújbaráti srácnak van egy ilyen a környékbe!
1 óra körül jött velem szembe egy ugyan ojan motor mint a tiéd
már majdnem hazaértem akkor
te voltál?
Próbáltuk a lehető leg tüzetesebben átnézni.
Csavarfejek elvannak nyúlva hasonlók.
Menet közben elengedett kormánnyal szépen ment egyenesen, váltó is jól müködött. Azon kívül, hogy használták, nem látszott rajta semmi olyan konkrét dolog. A használt motornál, mindíg benne van a rizikó.
én azt mondom hogy törött motor ha jól meg van csinálva akkor nem baj.Ha tuti épet akarsz akkor venni kell újat azt kész.Amit én vettem most azzal is csúsztak,de kb a srác alatta volt mert az indexbúrán,a hátsó teló csavarján,a kormány végén látható dolgokon látszik csak.szervízben átnézettem s azt mondták hogy nincs neki semmi baja törést illetően.Én már autónál sem foglalkozom hogy törött volt vagy nem.az asszony autóján is láttam a balhátulján hogy törött volt,de egyben volt a jármű azt kész.sőt az én autóm is törött volt(már nálam)De profim meg van csinálva azt jól van:)
fórumos kolégák szét gyorsulták magukat a rábaringen
megnéztem őket, jól mentek
volt aki azt mondta hogy onnan nem érdemes venni motort
szerintem vannak ott jó motorok csak jól meg kell nézni mit veszel, sok törött motor van ami első ránézésre gyárinak néz ki
én is néztem már 2 motort mert akarok venni nagyobbat
hornetet akartam de törött volt, vagyis csak egy esés nyomai látszódtak csak ugyesen el volt simítva, inkább hagytam
meg rájöttem hogy nem nekem találták ki mert igen magas vagyok és nem fér el a lábam
Friss múszakival van 2013/09-ig, 13 000km-er, de hát ugye a km-re sose lehet adni sajnos, az biztos, hogy elöl a gyári gumi volt fenn és pár ezer km-ert bírt volna ki.
Remélem jó vétel volt.
Vagy rosszat hallani róluk?