Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msn?
én naív...gondoltam a saját telkünkön nem kell leriasztani.ha le van riasztva,megszólal, kiugrok a házból és kettéfejelem a gyereket.
így meg nem láttam csak az eredményét.99% hogy ő volt-gondoltam.10 perce átjött bocsánatot kérni.ha megütöm az már nem fair.amúgy is 7 éves csak.de ez nem az 1. alkalom...
persze kavicsokkal és kövekkel sikerült,nem gumilabdával..
én nem tudom mit csináljak.

csoki igen,van rendszámom.
már van fehér randszámod?
Hali!
Nem akar valaki egy jó állapotú GS 500 -at venni?
aztapicsa ez hol volt ?
eddig nem utáltam a gyerekeket,de az hogy mire kimegyek szét van törve a plexim és egy halom kavics ott fekszik a motor alatt..megyek,eltöröm valakinek a kezét.
péntek
nem szombaton lesz, ez a hüle elnézte péntek du-n lesz
Szombaton?
ja te ott vagy.akkor menjek én
27 szombat
nem találok 3mm-es lemezt lehet hogy először az anyagbeszerzéssel kellett volna kezdenem?
mindegy legrosszabb esetbe enélkül megyek.gyere msn-re.
te nem szombaton lesz az hanem pénteken nem?
gyere.
hát hallod ilyen keveset mint ebben az évben még nem motoroztam :/
motort nem?
én még gondolkodom rajta , ebben az évben először látnék pályát ez szégyen -.-
tegnap este én is hivtalak mert nem találtalak eto parkba
de nem vetted föl
foregonnal motoroztunk egy jót a bakonyba
nem mehetsz vele mer én akkor mivel megyek?
amúgy ismerősökkel, barátokkal töltöttem a napot mászkáltam mint zsidóba a fájdalom,mivel tudtam hogy egyik motorommal se mehetek sehova
de higyjétek el van az a sör ami kárpótol
én külföldi motorra írtam mindent,és igen 2 éve már változtattak szerencsére pár dolgon.ez teljesen friss info,ráadásul saját,és külföldi motoron továbbra is azt mondom hogy nem kell eredetvizsga.csak itthonira,tulajváltásnál.külföldire így is fizetsz elég dolgot..
De hogy nem, értettem. Csak közlés kényszerem van.
Nálam kicsit súlyosabb a helyzet, csak annyi van, amennyivel éppen elbírok, majd idővel. Egyik jó barátom azt mondta, hogy a 20. vagy a 30. (pontosan nem emlékszem) után már nem kérdeznek. :)
Mondjuk tény, hogy amikor utoljára hoztam a Moto Morinit (elötte meg két malancát nem sokkal) azt azért nehéz volt beadni. Asszonynak valami olyasmit mondtam, hogy ne is az enyém, de nemtom komolyan vette-e. Igazából ekkora már nem foglalkoztak vele, hanem kb legyintettek. Meg amúgyis, ha valahova elmegyek és kérdezik, hogy hova, akkor azt szoktam mondani ogy veszek még egy motort :)
Jóvan ám :) Nem érted a poént. Mondjuk szarul fogalmazok, az tény :)
Nálunk nincs is apelláta ha én azt mondom ,hogy megyek akkor megyek ,ja és nálunk 2 motor van.
Figyu ha valamit nem tudok tutira ás kijavítanak nó problem naná elfogadom ,de ha ész nélkül osztanak azt nemszeretem.Ott az akkori tapasztalataimat írtam le.
Rendes helyeken ez úgy van, hogy:
Első a motor!
Második a második motor!