Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó,ha nem akarod bevallani,hát nem kel!
Tudod én csak a motorokhoz értek.
Marhán tetszik ez a téma cicám! Vajon miért feszegeted ennyire?Tudom ám ,hogy a nagy csöcsű szöszi csak külsőség.Valójában egy nagy faszú benga négerre vágysz!
Ok,gyere!
Én nem kertelek. Megmondtam őszintén hogy a nőket szeretem. Te nem mered bevállalni hogy meleg vagy (azért nem mondok buzit,mert tudom hogy ez nálatok sértő,és nem akarlak megbántani). Hidd el,a többiek is tisztában vannak másságoddal,és elfogadnak így is. Nyugodtan bevallhatod!

De ha nem akarod,akkor én azt is megértem! Kínos egy kicsit számodra,de mi nem bántunk emiatt!
meglesz főnök .ne aggódj .HA felkelek 9 körül akkor kb 10re átvagyok
Nem kell kertelni köcsög!
Elhajtottál? Te térdeltél előttem folyton tátott szájjal,hiába mondtam neked hogy ÉN a nőket szeretem!

Nem szép dolog hogy most rám akarod kenni a másságodat!
Ja ős tehetség a gyerek!
Nem hát! Ide még nem ért! Nekem mindegy csak valaki takarítsa el! Komprende?

Gyere,csak előtte csörögj,vagy üzenj.Mikor akarsz jönni?
ivásra taníttod?
meg részegen babettázásra?
hogyan kell átesni a motoron betekeréskor
Pedig csak lábatlankodott veled együtt!
Ezt most azért mondod mert hónapokon keresztül próbálkoztál ,de elhajtottalak a picsába!Bütykös!
te ez olyan büszkén szaladgál a babettával mintha ő szerelte volna
a gyertyakulcsér .a darabokat mondtam h úgy is hazajött a kalev majd ő megcsinálja.nekem sok a dolgom.még mindig nem ment érte az a szerencsétlen?
Gery!Hol a picsába vagy?Biztos már megint részegen fetrengsz valamelyik árokban a Baby alatt!Holnap a műhelyben leszek egész nap mert sok a meló!Ha tanulni akarsz gyere ,de hozzál forralt bórt.Aztán ha elfogyott húzhatsz a picsába sörért! Aztán az is elfogyott mehetsz haza.Persze ha tudsz!
Mellikér? A gyertyakulcsér,vagy a feldarabolt testrészekért,amit már rég el kellett volna tüntetned? Szerencséd hogy ilyen hideg van,és még nem büdösödött meg!
Azért nem kezdtem el neked magyarázni,hogy mit csinálnék egy nővel,mert téged úgysem érdekelnek az ilyen dolgok.Mert hát ugye,hogy is mondjam finoman,te a fiúkat részesíted előnyben!
holnap délelőtt át tudok ugrani a cuccér?
Valami ilyesmire gondoltam mert másra úgy sem lennél képes!
Elég baj az,ha nem tudod!
Kivasaltatnám vele az ingeimet,és elhajtanám a picsába!
az milyen?
ez nem kivánságműsor
te csak tányér zörgetést kaptál
ezt dobta a gép