Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én kapok 10% kedvezményt?
Kedves Mocilaci türelmetlenül várom hogy m,egmagyarázd miért is vagy ekkora seggfej!régen minden nap itt voltam igen és ha vki beszolt azt egyből letudtam orditani de sztem te is nagyon jol tudod hogy miért nem jöttem fel ide de ha nem akkor leirom NINCS MOTOR! annak meg nem látom értelmét hogy feljöjjek elolvassam ki hova megy motorozni bőgjek egyett meg hisztizzek hogy én is!ha ezért is seggfej vagyok akkor BOCS!

NA MENTEM A BAROSS UTRA FORRALTBORT ÁRULNI!
"Másnak sincsen motorja, mégis motoros....."
Most ezzel az elmúlt nyaramra céloztál?kell a baj?
amúgy mia helyzet,megvagytok?verzióba még eljársz?
látod dh én megmondtam a mekibe a tutit,ha emlékszel.a régiekkel kapcsolatban,meg egy fórummal
meg a gomez_zal meg mindenki más.a szulejmánhelénke
Tényleg, a régiek közül exmacskakex-el mi lehet?
Még most is .
"kevés a biztonsági szervezet?rosszul van megoldva az egész"
te ne röhögjé.akkor még Bollának hívtak téged is
Dupla .

Legalább ezt elismerted. Már megérte felkelni .

Észérvek? Nem is gondoltam volna, hogy ismered ezt a szót .

Nincs hát, "sok a köcsög meg rossz a közbiztonság" .
nem osztok én senkit.csak a tényeket közöltem
Na megyek vinnem kell a Sárkányt bótba.Még jövök.
Jaj ne osszá má te is!Mondtam már az egyik egy hülye picsa a másik megy egy hülye fasz te meg hát ... nem is tudom hova soroljalak? Csak én vagyok tökéletes!
szerintem nem .elvileg este iszunk és bennaaszok.és nem akarok korán kelni.meg hát ki tudja mi lesz a folytatás
Csá!Mi a válaszod cicám?
nem is kötelező senkinek benézni .régen jó volt ez a fórum .
mennyé nyugodtan.ja szombaton nyit majd.de én nem leszek ott .fasszopó kínaiak

itt egyébként nem azon kezdődött a vita h ki motoros meg ki nem...illetve az 1 másik vita .az most nem aktuális
Szerinted mivel kenjem be a csizmám ,hogy kicsit puhuljon ,mert kurva kemény. (nem bőr)
Nem nyomok le semmit az emberek torkán...ezek ismételten tények...szinte chat szerűen fenn szokott lenni....azt váratlanul eltűnt...és erről nem tehetek...max a hangnem volt durva...de ezt majd megbeszélem vele...És az észérveket megtartom akkorra, mert itt...
Amúgy már egyetértek Bikerinával...
Ide semmi értelme benézni...tisztelet a pár kivételnek...őket meg csak sajnálni tudom...
További kellemes észosztást...
Ja most megvagyok köszi.
Pedig tuti szexik lennétek!2 izzadt férfi egymásnak feszül az iszapban. Húúúúú!