Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem én az anyagot, csak azt nem árulta el sose, miért pontozta le a rajzomat, amikor másnak is megrajzoltam.. arra adott 14 pontot, enyémre 4et... Hátha megtalálod benne a bakit :D
hát pár számot végig tok játszani meg így összevissza ha valami megtetszik azt megtanulom aztán eljátszom

ja hát Gibson ... kialakítása legalább olyan mint az enyémnek
Én is fokozatosan bíbelődök vele, indexeket üzemeltem be a legelején, 7végén cseréltem le a hűtővizet bekevert fagyállóra, kapott új olajat a külön olajzójába :D Holnap ha időbe hazaérek, akkor a kipufogót szedem le, és azt akarom kitakarítani. Olvastam oylat, hogy öntsek bele higítót, és hagyjam állni :)
Mivel érdemes kimosni a tankot? Tank leszerelése után hozzáférek a karbihoz...:D
mittudomén .mennyire megy?
az ára az 1 dolog.állítólag ez a gitárok királya: http://michellasatik12.blog.co...
hogyhogy milyen a gitározás?
mennyire kínai? hát azt nemtom de ha az érdekel akkor maga a gitár még mindig 50 rugó körül mozog , és az csak a gitár , na én én kb 2 hónaposan vettem ,egész szettben és ennek a feléért
kocogtatás óta nem folyat, 7vége óta túl jól zár, vagy ahogyan írták a többiek vmi piszok eltömítette.
Szivatóval nagy nehezen elindul, felpörög, 10 másodpercet jár, majd úgy megáll mintha én állítanám le.
képet láttam.csak h úgy általában.milyen a gitározás?ha értenék hozzá akkor ránéznék oszt megmondanám mennyire kínai de hát ebben nem én vagyok az okos
cort z40 képeim közt fenn van
ja .akkor azér ilyen szar .amúgy milyen a gitár?
ne szód le ezzel vettem
ez tiszta jó mit akarsz?10W,overdrive
hallod ilyen erősítőm van, nagyon alap : http://www.atlantisz-music.hu/...

ha jó árat mondanak akkor elgondolkozom másik erősítőn
folyat a karbi még mindig?
csináld ugy ahogy én
nálam mindíg megy a motor
idáig 2 hétnél tovább még nem volt szétszedve
mindíg csinálok rajta valamit, fokozatosan ujitom
tavaj nyáron mikor vettem kitakarítottam a tankot, karbit, olajtartájt
nyáron teleszkópokat csináltam meg
amikor meg 2 hétig esett az eső és nem lehetett motorozni akkor a fékeket csináltam
hétvégén meg olajat cseréltem a váltóba azóta megin hasidom nélkül közlekedek
szép lassan mindent meg lehet csinálni
hétvégén te is kezdhetnéd a karbi meg a tank mosást
mi bajod a csávóval?
uhhh hát az fasza nekem is meg kell enyémen csináltatnom a fékeket meg újrafényeztetni a hátsó idomot rajta + egy matricát is csináltatni rá , ja meg lehet akkor már kap egy karbi szinkront is
hát ha tudok segítek de ne vegyél rá azért mérget miben kéne amúgy segíteni , melyik részt nem érted ?
azért megkérdezhetem de úgy rémlik h nem szobaerősítője van .meg még megkérdezhetem havert.talán tud valamit.de ezekben a kis szobacuccokban nem szokott lenni legalább beépített distortion?
Placebot azt csípem régóta csak klippjeiket nem szabd megnézni mert csávó khmm... , de az első az nem az én műfajom nagyon
neki 1x 20 is bőven megteszi.volt osztálytársam vett panelba 20Wost és arra elég volt h tanulgasson
van nála minden féle
ennél még nem csinált nagyobbat
neked 2x20w is elég lenne
hát igen nekem ezek pl hiányoznak elég rendesen , Marshall odabaszott volna asszem
Mennék szívesen, de... a bringa nincs túlságosan toppon=/ Többet bütyköltem mint amennyit mentem vele -.- most is áll, ismét a karbi=/ Tavaszra tipp topp lesz
Tavasszal lesz járműelem órám ismét.. tanársegéd eltűntette a mappámat + az utolsó rajzomat, és nem kaptam aláírást.
Összeülhetnénk rajzolni honorálom
hát azért kicsit erős lenne talán társas házba a 100w-os erősítő
majd valamikor meghalgatom a zenei tudásod
ööö ...egyik srác árulta az erősítőjét de ő nem otthoni cuccot...és Marshallt .nekem is van egy 30Wos csak az bass erősítő.azt is el kéne adnom .igazából otthonra tökmind1 mit veszel csak szóljon.max jó ha van beépített eq (distortion,overdrive,echo...stb)