Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg szép jó napot Mindenkinek!
Ez közút, nem versenypálya . . . ba*zod!
Hétfőre tervezünk egy egész napos motorozást, valakinek nincs egy kölcsön kamerája?
jó ..helyesírást nem volt erőm ellenőrizni sorry
nemvagy te egy kicsit "kabbe a f@szom" ?
múltkor is kérdezted és akkor is mondtam h azért kezdtem el fékezni (na meg indexelni) mert félre akartam állni a buszmegállónál és időben lassítottam h ne az legyen h azt veszed észre h egyszercsak állok az út mellett te meg ezerrel tova suhansz
Hali hát igen pl ezért is jó hogy láttam magam kívülről már mi is kielemeztük Baluval h nagyon sok dolgot rosszul csinálok
Visszanézve szinte fékeznem se kéne néhány kanyarban de közúton inkább" biztos ami tuti ziher" téma van
Mikor visszanéztem van az a kanyar pl a csesznek tábla a lehajtó rész előtt, az a jobbos, az folyamatosan elszarom mer mindig nagyobbra emlékszem
Hát a kiülős dolgot én nem azért csinálom mer látányos vagy mert menő, hanwm mert így érzem biztonságosabak illetve jobbak... jó most ha nme kamerázunk lehet fele kanyarban inkább csak felsőtestel mozgok ki egy kicsit az is igaz
Fék témával kapcsolatban csakannyit hogy sokszor panaszkodtam már a fékemre és pl nemtok vele hirtelen rohadt nagyon fékezni, ezért van h néha nagyobbat fékezelk kanyar előtt nehogy aztán a kanyarban legyen gáz..

Amúgy valamikor 8 fele csináltuk már a videót szal nem nagyon húztam már neki de nem is jön át a sebesség rendesen
Nem tudom még hogy dolgozik asszony, és én sem tuti hogy ráérek
ha nem baszogatnának magyarországon a rendőrök, akkor rs 50 el is elmentem volna asszonnyal, két személlyel is megy 90 et, és 70-100 között haladtunk
jaja...:)

Pumukli bácsi.
Jössz (jöttök) Ti is?
pontosan, de a videó sztem akkor is jó, a lightos futam megy a zenéhez meg minden, csak egyszerüen jó nézni
Balu videjózzá le lécci-lécci .
Nem tudom még mi lesz, majd elválik hogy tudok e menni
Gondoltam rá én is . Megnézném magam kívülről, ebből legalább lehet tanulni + észrevenni olyan hibákat, amit motoron ülve nem.
jah másrészt meg rólad is megnéznék egy videót mert nem mindig úgy van az mint ahogy az ember gondolja magáról, persze félre ne értsd
Mert ő egy kaszkadör csak a látvány a fontos , de sztem biztonság érzetet ad azért, egyedül a fékezéssel nem értek én sem eggyet a multkor kérdeztem is tőle miért fékez bele a kanyarba
ez így nem egészen igaz, ha lenne kicsit nagyobb mocid motorral jöttél volna az aszonnyal, de ez a cigány mindenhova kocsival akar jönni sőt egy kocsi a háttere, és hogy ne legyen kocsibuzi csak sima buzi ezért kell az hogy Bogyó hozza motorral Szerecsenybe, jut eszembe te nem jösz?
És most a fejemhez lehet vágni, hogy a közút ...
Fa*a a videó, bár elég lightosan nyomtátok . A videó elején a nyújtott kanyarokban kb. mi volt a sebesség? Nagyon nem jön át .
Néhány kérdés, ill. észrevétel:
Simo szerintem indokolatlanul ülsz ki sok kanyarban... a motor súlya és a tempó sem kívánta meg (pl. 3:13)... bár látványosnak látványos .
Azt sem értem miért fékezel az ív közepén ? Sokszor emiatt felegyenesedett a motor & "billegősen" sikerült csak bevenni a kanyart (1:30) .
Azért a sok "ringezés" után kicsit vadabb menetre számítottam .
-nem, az nem tudom hogy került oda
Kalev én most szombaton is buzi voltam és kocsival mentem, a sok nem motoros meg örült hogy volt hova bezárni a bukókat
És egyedül jöttél rá vagy segítettek?
akkor csinálj amit akarsz legyél buzi és gyere kocsival

szerintem meg ezt direkt nekem írták ki
igen mert a helyiek gyalog jönnek
szerintem meg kuss: