Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy én nem venném meg... Hát nem látsz a szemedtől?
PIROS a biztonsági öv csat ... biztos RACINGes... tuti, hogy szétgyilkolták, nehogy megvedd .
Nebasszföl, hogy ez a legnagyobb gondod?
Szerintem 30milla alatt ne vegyél kocsit .
nyári szünetben nem tanítják tovább az abc-t,és még csak a k-nál tartottunk,így marad a felolvasó program,de az meg időigényes,ezért néha kimarad a visszaolvasás

ne kövezzetek meg amiért több szem többet lát alapon egy autót fogok belinkelni
szóval valami gyanús,amiért semmiképp ne vegyem meg ezt?
Elszoktál a visszaolvasástól az utóbbi időben?
Yamahánál meg sem lep... Bár kalev meg ER5-ről dumál, szal szerintem felkészülhettek a legrosszabbra .
felírhatlak a listára?
Pedig nekem kiszívhatnád...
ja
azon voltam
enyém volt a leg sárosabb motor
meg a csoportképen mellettem vagy
Csokikám!

Mikulás Motorozás... 2009.dec.6....
azt nemtom ott voltál-e?
oksa....csak időben találjátok ki....
mi az hogy mi csináltuk?
én is ott voltam?
meg ki az a miki moto?
én is tudok kölcsön adni
na hellóó.
legközelebb elmegyünk pancsira exhez?
majd megkérdezem mikor megy,te meg tedd szabaddá magad
mivel nem az enyém nem érdekel igazán
de lehet hogy az volt.
A indítógombot nézted?yamahánál már találkoztam olyannal hogy berakódott,kikopott,összeégett.
Szijja
Még melegen indítottam újra ezt a romot(er5,tanulómotor) aztán gyújtás,indítás,semmi.benya van,üresbe van stb.nem is teker.vagy 10szer próbáltam,11re beindult,pedig semmi sem változott
lehet érintkezés,csak furcsa volt.
Múltkor az én konténerhajós sem akart beindulni.
Marcsi pedig voltam a biluxnál is és nálam volt a póló,csak nem tudtam hogy otthon vagy.Legközelebb lehet csak hétfőn érek rá.Te?


Ja a kawasaki tulajokat kérdezem az normális ha nem indul egy bányagép?
üdv
Többnyire Dunlop,Pirelli,(180/55-17,190/55-17)meg a 200-as gumik de az már elég extrém utcára..Ezek sportgumik.Idáig nem használtam ezeket mert mindíg újat vettem.Viszont mióta kinyitott az skring,azóta csak lesek hogy milyen gumikat lehet szerezni.Ezeket fogom gyúrni én is.Ha elkoptatok 3 pár hátsó gumit,akkor is olcsóbban jövök ki mint ha egy új utcai gumit vennék és ezek sem 1000km-t bírnak ki gondolom ha utcai körülmények között használja az ember.Persze pályán ez nem érvényes ugye mert ott van aki kilövi a gumit fél nap alatt.
Tudod a sok gazdag pályázó sűrűn cseréli a gumit
Mi ez a sok oldal írás?
Ja,amúgy sziasztok...
Jól hangozik. Milyen gumák vannak? 180 / 55 ZR17 guma kéne a kis Gixxerkémre. Hogy a csoffadt kis testemmel ne csúszkáljon az úton. 80%-os guma mondjuk így tipus nélkül nem sokat mond nekem. Mert a BT014 elment velem eddig majd 13 000Km-t, és most kezd csak kilátszani a kopásjelző. Még nincs kint teljesen, de még megyek 2000km-t és kuka.
30 euró-ig tudok gumikat ha kell.180-as 190-es méretekben.2010-2009-es gumák.(nuku szögletes koptatás).Mintás vörsönygumik.Sok darab szinte 80 százalékos csak a széle van koptatva,de utcán azt a részt amúgy is ritkán haszálják.
én senki vérét nem szívom csupán csak kifejtem a véleményem!
Nagyon nem vagyok sértődős
Beszáltam volna a vitakezdeményezésbe is csak friss gyerek vagyok és nincs mit beleugatnom a nagyok dolgába,egyenlőre