Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ti amugy is álompáros vagytok! olyan kis cukik együtt
De most mit próbált ki? A mikulásosdit 5.-én,vagy a másik dolgot!

pedig én azt hittem még...
áh akkor keresek másik csaj-t.foregon jó lesz ő amúgy is egy érző lélek
okkk
basszus 100 oldal tömény hülyeséggel teleírva.nem sámli
Ha kell szólj,aztán intézem.
ennyire szar volt?
Khm khm. Mikulás nem dec. 6-án van?
tudom mert már kiprobáltam!
az tényleg idióta aki dec5.-én szakállat vesz fel ...az nagyon részeg lehet ...te már csak tudod milyen undorító
na végre más is látja ezt rajtam kívül

és hol van AZ a hely?
mostmár télleg nem értek semmit se az még haggyán h nem a nyuszi tojja a tojást de h aza sok idiota aki szakálat veszfel dec5.-én nem a télapó az már télleg sok és a kibabát a gólya hozza mert dugni olyan undoritóóó
A haveromnak azt mondták,álljon rá motorral a fékpadra. Megkérdezte a vizsgabiztost hogy normális-e. Aztán a kezébe nyomta a motort,és mondta neki hogy tolja rá a vizsgabiztos,de ha eldönti a motort és csak egy karc is lesz rajta,akkor garantálja neki hogy hetekig csak pépeset tud fogyasztani,és hogy lesz ideje gondolkozni otthon a táppénz alatt hogy mit rontott el.

Ja az enyémen is nyitott rendszer van. Tőlem azt kérdezték hogy hol a gyujtáskulcs. Mondom,ezen nincs. Ja,akóó jó. Ennyivel meg is beszéltük a dolgot.
a gyereket a gólya hozza ...a dugás csak az élvezet miatt van
...csak már nem emléxem melyik részben volt
múltkor megmondtátok hogy nincs nyuszi,most hogy télapó,de ha kiderül hogy a gyerek sem dugásból lesz hanem a gólya hozza nincs értelme tovább élnem
El kell hogy keserítselek,rosszul hitted! És télapó sincs,ha esetleg abban is hittél volna.
tudod hülye kérdés nincs csak hülye gyerek
hát mondom ez legalább annyira halk mint amennyire nem hangos
amúgy sztem a gedeon 80as RS-e hangosabb mint az NSR-ed ...mondjuk az övén is 25-ös dob van,csak herélve lett a rezója
"mire jött a kérdés hogy na mikor indítod"
nagyon?
nem ez a vicc hanem hogy a kipuba belekötött a nyikhaj kisgyerek,hogy ez mekkorát fog szólni(remus MATRICA van rajta,de akkor is csak egy 25ösről beszélünk).beröffentettem mire jött a kérdés hogy na mikor indítod... volt vagy 20 dB.
ja a másik része hogy a fék nem volt bekötve elöl de ugye a precíz ellenőreink az azonosítószámoknál és a kipunál leragadtak.jellemző az országunkra,azt nem nézik amit tényleg kéne,azt meg igen aminek köze nincs a biztonságos közlekedéshez
komolyan ? hm pedig én azthittem
Itt csak én vagyok normális,a hangok is megmondták!
Na engem meg attól mentsen meg az isten! Én jimmy vagyok,nem a kőműves kelemen!