Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem Rád gondoltam Ex!
"Szar időben a hobbichopperosok nem motoroznak..."
ja hogy a csopperesek az külön kategória ?elég érdekes szemlélet.kicsit mintha ellent mondanál magadnak.ez akkor így is megállja a helyét:"Szar időben a hobbimotorosok nem motoroznak, azok inkább kocsival közlekednek."
Amúgy ha nem muszáj, én sem motorok esőben....ha útközben elkap, akkor nincs mit tenni, de ha esik akkor a pályázást is kihagyom.
Evvan...divatmotoros lennék? Hát nem tom....bár már többször megkaptam.....
Legyen: Divatmotoros vagyok!Huhúúúúúúúúúúúú
Ha valakit érdekel: megújult a motorshow1 weboldala.
http://motorshow1.hu/index.php
Akinek nem fontos, az nem motorozik szar időben.
Akinek meg muszály, az nem fogja cibálni a gázt, mert tart attól, hogy eltaknyol.
Nem lehet általánosítani.
Szar időben a hobbichopperosok nem motoroznak, azok inkább kocsival közlekednek.
Tudunk rá példát, sokat....
hülyeség?igen?akkor miért van az h amikor nincs 50 fok és napsütés akkor szinte csak robogósokat látok?tegnap is csak este hallottam nagymotorokat (akiknek a kurva annyát mert épp gyereket altattunk volna )
Bálint ez hülyeség.
Én télen is mínuszban is motorral jártam, ha muszály volt, de ha nincs fontos dolgom, vagy sűrgős mi a fasznak áztassam magam....?
persze azt úgy jársz majd mint én
na igen a szobamotorosok ilyenkor leteszik .nekem ilyenkor kezdődik az élet .
olyan jó volt.reggel nem zavart egy fasz motoros se
Szia Jani.
Neem nem tudunk menni, most hétvégén itthon lesz a tökös, ha mégsem, és jó idő lesz, akkor igen.
De szerintem Ti sem mentek, egész hétre ilyen fos időt mondanak.
Péntek este biztosabbat tok mondani.
Este gyere fel fórumra, akkor meg tom mondani.
Jó éjt drágáim.
Hi Bogyóó!Jöttök alsóörsre?
Nagyon örvendtem és is,hogy ilyen magasröptű eszmefuttatás zajlott kettőnk közt!
Örülök ,hogy legalább veled így eltudtam beszélgetni főleg íj fontos témáról ,de most mennem kell eleget tenni házastársi kötelezettségeimnek.A többi bamba képű kátrányzabáló aszfalt betyárt meg csókoltatom a farpofámmal!
Minnyááá gondúútam!
Hűje kérdés persze hogy dobozost!
Ja bocs,én azt gondoltam hogy az a szád,mert azzal etted a hamburgert. De tényleg ne haragudj hogy elnéztem,majd legközelebb meghívlak egy kólára amit beleönthetsz. Üvegest kérsz majd vagy dobozost?
Az nem a szám volt hanem a seggem és a te szádnak van olyan szaga mert pont a szádon vetted a levegőt!
Tényleg. Most hogy mondod,már tudom miért volt olyan szaga a szádnak!
Jól van bocs!Vannak akik ganét esznek!
Na azért ezt az aszfaltzabálót kikérem magamnak!
http://youtu.be/nNobN73F2JY
egykis eső űző zene
először én is azt akartam,de félek a varrás nem tart eleget,úgyhogy ponthegesztővel fogom rárakni
azt meg ugy lehet csinálni hogy a kordurábol kiveszed a protektorokat aztánn fölvarrod egy krumplis zsákra
az eléggé lukacsos lenne