Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen.
Belváros eléggé Győrön belül lenne?
Skacok gyűjtötök még a Bőnyieknek?Mert nálam van 1-2 cucc amit ki kéne vinni.Győrön belül hova tudom vinni?
Laci,egyszerű a dolog, mint óvodában a záróünnepély, várok még 1 napot,meglátuk hány zsáknyi cucc fut be hozzám,én azt még a héten átadom Neked, (én péntek déltől már nem vagyok Győrben) Te pedig eljuttatod a rendeltetési helyére vasárnap és a háttérben szerényen megemlítésre kerülök.
És ez így jó lészen!
Szia cunci...itt a gatyád nálam csak egy darab volt már!gondolom piros meg kék nem kell
Jah...
Eppicit...
Akkor pontosítok!
A szombat NEM JÓ, a vasárnap OK !
Kicsit fáradt voltál este, mikor beszéltünk?
A platós kisteher kelleni fog!
Ez már biztos...
ÉS amúgy a többség dönt elve alapján vasárnap délelőtt adnánk át a cuccokat...
Exactx!
Tudom, hogy neked az nem jó, de a többségnek viszont a szombat gáz...
Ettől függetlenül a neved természetesen felkerül majd a "kinek köszönhetjük" rovatba...
Természetesen nem ezért csináljuk, de a polgármester ragaszkodik hozzá...
Szia Rinyuska!
Bogyó! Mocilaci!

Futottam egy-két kört az adománygyűjtés ügyében. Folyamatosan érkeznek felajánlások ruhákra, bútorra... FUVARRA !

Ha kell mozgósítható egy platós kisteherautó, valamint most érkezett egy felajánlás, egy vonóhorgos autóra, és lehet még utánfutó is lesz hozzá.
jo reggelt madárkáim
hát az 1-es az tényleg az monjduk
azok.nekem volt elég élményem...
a mostani helyzetet nem tudom,de rába quelle mellett voltam 2 hete(valami park,meg templom van ott) háát az jutott eszembe nem véletlenül hívtuk az 1es buszt fegyencjáratnak...
kik bodzások? vagy mi a rák? itt nincs is annyi pedig
hát nem fogom megmondani ha lett.annyit talán segíthetek hogy...július
de kinézek majd a dózsa pályára,úgy is várnak ott a 'haverok' akiket megismertem anno
ők kérdezték az nsr-ről hogy mennyit érhet a piacon,mikor azzal mentem edzésre...
persze miután kaptál két kört még hányszor olvassam rendszámod?
nyitott szemmeml az mit jelent?
figyeld a tükrödet mindig,meg hordj magaddal távcsövet,tollat,papírt.
hasznát veszed mikor féktávon nem tudod elolvasni a majd rendszámomat
Aki először leolvassa helyesen,lejárt szaloncukrot kap
Hogy mikor...hát ez benne a kihívás.csak nyitott szemmel járkáljatok majd a nyáron.
ha ha ... most konkrétan max futnál utánam mikor lesz motorkerékpárod megint?
szerintem feltűnőbb ha csak simán megtanulsz kanyarodni
nem akarok már több kört menni utánad,figyelve hogy hol rontod el az ívet
elég ha lecsavarozom
vágd le aztánn jóvan
ezzel az új fényezzéssel nem is csodálom motorral voltál amúgy vagy csak kocsi/gyalog mér nem emlékszem rád?
há pedig elég feltűnőek voltunk
lassan kezdenek elnyomni a V2 dörmögők még a végén kell vennem nekem is valami hangos dobot a ződre
Én itt pont kanyarogtam? Erre a képre nem emlékszek:D