Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akinek nincsen plexi az igy jár
hello
monta fater hogy te is szoktál fórumozni
jah és mi jár a későn érkezőknek... há ez
nah végre végre végre...... megvolt az idei első gurulásom kb 200 km,és kötelező pózolásom cseszneken a moci hiba nélkül teljesített , bár nem olyan kényelmes mint az elöző demegvoltam vele elégedve, csak most mielött elindultam haza akartam szívatóval beindítani a mocit és elkezdett durrogni meg leesett a fordulat nah ott beparáztam mert nem épp közel voltam az otthontól, de mire haza értem a szívató is OK lett, nem tudom milehetett remélem nem jön elő újra! U.I:a képek szarok mert sütött a nap, nem tűnök ilyen hurkának élőben
Császtok. asszonyéknál vagyok nyulon, telefonon leslek titeket, valami ôsszefoglaloi kéne.
csoki525üdv! faterod a munkatársam az audiban. simán kifilóztam.
amikor mentünk zircre akkor egy darabonn ugy elment hogy nem is láttam
énmeg nem tuttam megelőzni egy autót mer mindíg jöttek szembe azmeg hegynek fölfele 70-nél még fékezett
tetü lassan megy,meg kanyarodni se tud,én se szeretek vele menni
ja igy már tudom
ő ment elöl az egyik kanyarba utolértem de nem előztem meg
viszont hazafelé ott a bakonyszentlászlói beágazótol nemmessze van egy emelkedő ott muszáj volt megelőznöm mer nem akartam hogy leessen a fordulat mer akkor nehezen megy föl
csesznek-településre kanyarodó elágazótól a szerpentin aljáig.
még fölfele is
nemám nem versenyezünk
de hol lefele?
(remélem leverted lefele menet rendesen )
szemetek
foregonnal elmentünk randalírozni zircre
aztánn amikor már jönni akartunk vissza elénk parkolt simo
én nyulon ismerek egyet
nem ismer valaki véletlenül 25ös RS-est Győrben ?
jövő héten már tudok menni
persze csak akkor ha Zs. nem jön ausztriába(nővérének esküvője lesz).
Majd msn-re gyere este.
nem kell bérelni oda is adhatod .de RR legyen
kivel találkozok holnap Szfeszten ?
Ez a fahíd ott van (vagy inkább már csak volt) ahol az előző képek készültek. Mikor múlthéten arra mentem,majdnem beletöltöttem a vízbe,mert a rosseb se gondolta volna hogy ennyire kint van.
nem kell bemutatnod,a dögöket is egy ilyen részén szoktam futtatni
(nem tudom ismered-e a fahidat nálunk,ha a bőny és bana közötti hídnál(közúti) fordulsz el gönyű fele kb 2 km a folyó mentén(vagy benne ) na ott is ilyen 20-30 centi legtöbbször)
most nagyon sokat visszament,tegnap hazaszaladtam és már egy 2m-es vízszint csökkenést láttam saccra.árterület is kezd megszűnni.
Normál esetben ennyi a víz benne! Ez egy nyári fénykép.
Ja lefoglaltam,de neked! Sohasem tudod eldönteni hogy mikor akarsz menni. Mindig a fodrász meg a kozmetikus után szoktál menni.