Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na nem kel a gyereknek az idomok
semmi gond zolika:)
írj ha kell valami más cumó csak írj aztán kialkuszunk valami baráti árat:)
üdv gabó :)
szia fiu.......vannak iylen cuccaim még...de ma jelentkeztek rá ezekre adolgokra szóval ha nem veszik meg őket akkor megkaphatod már csak a válaszleveleiket várom az illetőknek!
köszi az érdeklődést!
de annyit most nem értek hogy tartókonzol..pontosan mire is gondolsz ez alatt?
meghogy miylen fojtatlan elektronikára gondolsz esetlek képet nemtudsz róla küldeni hogy miylen kéne vagy hogy melyikre gondolsz!?
köszi
a postán sem foglakoznak vele
m,eg amugy is nincs olyn város ami 1 betüvel másabb mint a másik hagyuk inkább szorakozál másal
szia éppen holnap adom postára amugy 3000 volt szia
de van még szinte egy komplettt motorom ha kel valami más akkor írj bátran és olcsón megeygezünk!
06 30 605 6883
Ha már a megbízhatóságodat említed. Mi a garancia arra, hogy meg tudsz címezni egy küldeményt és ki tudod tölteni helyesen az ajánlott küldeményes és utánvétes papírokat? Rosszul írod és már nem is ér oda a csomag... Megbízhatóság?
Úgylátszik,hogy most egy ideig ez lesz a fórum téma
hagyuk inkább !
nem irok már semi csunyát
Már ne is haragudj, de én semmit nem vennék egy olyan embertől, akinek a kezei közül szinte nem kerül ki hibátlanul leírt szó.

Ez az anyanyelved, illene legalább nagyjából helyesen használni.

Arról nem is beszélve, hogy létezik hibajavító, csak te egyszerűen leszarod, mert igénytelen vagy.
Ne azért nem vennék tőled semmit.
szerintem nem
pl én is nem az irást nézem hanem az ember megbizhatoságát minőségét a cucainak
Gondolj bele. Ha helyesen és érthetően írnál, mennyivel jobban menne az üzlet... Sokkal több bontott cuccot el tudnál nyomni...
Aprilia RS125 Full Power 2006 TÉLI ÁRON!

Magyarországi, 1. tulaj, friss műszaki, sérülésmentes, rendszeresen szervizelt, Autóvásárlás miatt eladó. Full Power verzió, ARROW sport kipufogórendszer, sok extra (egyedi rendszámtartó, tankpad, stb.) gyönyörű állapotú, gondos tulajtól. Új Michelin Pilot Power gumik, DID lánc, stb. Aszalós Ádám lőtte be, érdemes megnézni- meghallgatni! Ajándék motorolaj, láncspray, erre a motorra nem fogsz költeni, csak tankolni kell! A motorgenerál megtörtént 12.000km-nél (az előírások szerint).
Az ára: 650.000 Ft
Az ár FIX!

mail: tyt001@freemail.hu
sziasztok valakit nem érdekelnek rs 125 idomok?
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
semmi, bajom, egyszerűen, helyesen, írni, annyira, helyesírásilag, megértjük....
Lehet hogy te megérted amit írsz, de más nem.
nincs semi bajaon
csak egyszerüen nem tudok hejesen irni anyira
most hejesirásilag lehet hogy szar de megértjül egymást és a szónak a jelentése ugyan az
köszike

de nem vaterázok
vaterán van szépfiu,nézz szét
Haligali mindenkinek. Erre a kis idomra lenne szükségem , ha van valakienk eladó kérem jelezze.
hello
km meghajtód, kuplunk illettve első fékkar, powernyelv tartókonzol, fojtatlan elektonikád van?
hello
a km meghajtót mennyiért adod el?
Szia!

Rettenetes, ahogyan írsz. Inkább szánj rá még 5 percet, hogy valami értelmes süljön ki belőle. Nem bántásból írom, csak olyan embertől én se vásárolnék, aki értelmesen nem bírja leírni, mit is akar eladni. Főleg ha valamit ír és nem tudom eldönteni mire gondol. Ha meg azzal hárítód a dolgot, hogy diszgráfiás vagy, akkor azt mondom és? Én is az voltam, de ahelyett, hogy rákentem egy beképzelt dologra, hogy figyelmetlen vagyok, inkább tettem ellene!

Üdv: Norbi
Helló
Köszi de már Attával megeggyeztem.Am nem arra gondoltam hanem arra a kis valamire ami ottvan a hátsóféknél.Az adja az áramot a féklámpának h világítson.Bocsi csak elfelejtettem szolni.
nekem nem jo egyik sem nem ijen kel amugy hátul ott volt a poverelektronika a feszab!
na lépek aludni
csá
jo8
Szia nemtaláltam rajta írást----
de holnap leszedem és 6 ért atiéd ha kell
megnézem miféle számok vannak még rajta...
amugya za két fekete doboz a hátsó ülés az most mi akar lenni? és mibe kerülnek használtan?