Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó...megtaláljátok az adatlapomon az eladó cuccok között!
Éedeklődni: Itt a topikban, vagy freemail/msn: kadar96@freemail.hu
Sziasztok! Eladó a képeken látható edzőgép. Combra, bicepszre, mellizomra, csuklyára és hátra dolgoz a gép. 30kg-mal tudom adni. (2x 10kg, 2x 5kg) Szétszerelhető darabokra, így a szállítás szerintem megoldható.

Ára: 8.000Ft (Postán a szerkezetet feltudom adni, de a súlyokat nem hiszem )
ÚJ, eredeti Monster, Rockstar valamint ONE cuccok érkeztek...
részletek mailban.
Kettler kondigép eladó kurvaolcsón érd e-mailben
acrock dual channel, amd athlon x2 5600+ dual core 2.81 GHZ, 2 GB DDR2 ram, 250GB samsung HDD, nvidia geeforce 6150se nforce430,lg dvd író/olvasó. sürgősen eladó 25.000FT 06304706011
- Hifi / számítógép hangfal ÚJ
Genius hangfalpár, aktív rendszerű (beépített erősítővel!) magas és mélyközép hangszóróval, bass reflex fa dobozban. Igényes kivitel, elegáns kinézet, meggyőző hangzás! A Jack + RCA bemenet garantálja, hogy bárhol tudod használni! Konyhában, nappaliban, garázsban, számítógépnél, de ha akarod akár az MP3 lejátszódra is kötheted! Teljesen új, fóliában, dobozával, papírjaival.
Ár: 9.000 Ft

- „Paraszt” póló ÚJ
Fekete színű póló, „Paraszt” felirattal és traktor szimbólummal a mellkasán. Ideális ajándék a főnöködnek, haverodnak, testvérednek :) L-es méret. Teljesen új.
Ár: 1500 Ft

tyt001@freemail.hu
70/6199777
ÚJ FK-Automotive ültetőrugó szettek (többféle ültetéssel), fix sportfutóművek (többféle ültetéssel), fix - és állítható keménységű sport lengéscsillapítók szinte az összes autótípushoz!
AKCIÓ!
High Tec ültetőrugó szettek már 19.200 Ft-tól, AKX series fix sport futóművek már 42.900 Ft-tól, High Tec series fix sport futóművek már 50.600 Ft-tól!

FK Angel Eyes fényszóró, kristály lámpa AKCIÓS Áron!
ÚJ FK- Automotive Angel Eyes fényszórók már 42.900 Ft-tól, hátsó kristály (lexus-look) lámpák már 26.900 Ft-tól többféle kivitelben (króm, sötét, stb.) szinte minden autótípushoz!

FK Sport levegőszűrő betét, karbonházas sport levegőszűrő AKCIÓS Áron!
Új FK-Automotive autóspecifikus sport levegőszűrő betétek szinte minden típushoz már 6.900 Ft-tól, karbonházas sport levegőszűrők már 64.500 Ft-tól, univerzális direkt szűrők már 9.100 Ft-tól!

Árajánlat kérése e-mailben, vagy telefonon. Nézd meg a honlapomat!
E-mail: fk.automotive1@gmail.com
Tel: 30/5855542

hirdetés
Szia! Lényegében megegyezés alapja, de 10E-re gondoltam. Írj, megegyezünk!
A teli tankot kipróbálnám előtte, lehetséges?
Teli tankkal várja gazdáját!

Bandit 400 VC
mennyi?
akko 3-mat és 95 lesz eladó
egyben eladó
te ezekből a CD-k ből el küldhetnél vagy 5-öt
csak ma 18000
ár?
Pferd 125-ös flex korong 98db egyben eladó, vagy cserélhető
Ára:3500Ft.
Eladó Fox póló,Mérete:L
Érd.:Adatlapomon található elérhetőségen.
AGV Longway

AGV Longway eladó megkímélt állapotban dobozában.
A plexin és a napszemüvegen 1-2 karc de nem zavaró.
Felnyitható állrész + napszemüveg.
30000 Ft-s irányáron. 4 csillagos törésteszt.

Új ára 45000-48000Ft közt változik.
akkor sajna nem lesz üzlet!
Hát sajna az sem hoz lázba :) kocsiban a v8 muzsikát szeretem
eladó pionner mélyláda magnat erősítővel 500 W , 15.000 Ft áron alul sürgősen