Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30.000 Ft kompletten. 1ik gumi már hiányzik. 2felni,1gumi,első tárcsa,hátsó lánckerék,2komplett teleszkóp kell?
szia menyiért adnád kompletten ?
honda xl 350 eladó!
Sziasztok!

Van egy eladó "V Pack" tanktáskám.
Teljesen új. Motoron még nem volt.
6 db Tapadókoronggal rögzíthető a tankhoz, tehát műanyagra is használható! Kiváló minőségű
Méret: 9 1/2” W X 4 1/2” H X 14” L
Anyaga:Bőr
Kizárólag anyagi okok miatt eladó!
Ár:14.000 Ft
Eladó egy kártyafüggetlen HTC Wildfire. Adatkábel, 2gb-os kártya, töltő, fülhallgató van hozzá. A készülék pár elhanyagolható zsebkarcon kívül hibátlan állapotnak örvend. Beszámítás van, csere drágábbra is.
Megtekinthető: Kiskunhalas, Szeged, Budapest előre egyeztetett időpontban. Üzemanyag költség fejében Kecskemétre is el tudom szállítani. Ár: 28000, csereár: 32000ft
Nem tudtam, hogy ilyen is van....tanulunk...
Szuper,köszönöm szépen,akkor megnyugodtam,hogy van ilyen!
Szia!

Én autókereskedésben dolgoztam,nálunk úgy működött ,hogy ha autót vettünk igeglenesen kivonattuk a forgalomból ,ilyenkor valóban nem voltak költségek a törzskönyvet nekünk is elvették és minket jegyeztek be tulajdonosnak.Amikor eladtuk átírták a forgalmit az új tulaj nevére a törzskönyvet pedig postán kapta meg.
A törzskönyve passziválva lett, mivel kereskedő került a forgalmiba bejegyzésre. Ha a forgalmiba benne van a kereskedő cég, átlagban a túloldalon szerepel, hogy a tulajdonos járműkereskedő xy kft, akkor nyugodtan megveheted, az adásvételibe írasdbele hogy törzskönyv passzív és ennyi. Én most vettem így autót. Plusz költséged max 2300 ft, ha forgalomból ideiglenesen kivonatta a kereskedő, mert meg szokták csinálni....
Ennyi
Eladó Honda cbr600f/2 fix 250e. http://www.kepesmotor.hu/honda...
Igen,alapesetben én is erre gondoltam,de akkor miért van bejegyezve a forgalmiba a kereskedő mint tulajdonos,és hogy a törzskönyvet megsemmisítették?
Míg nem látom a törzskönyvet pénz nem hagyná el a kezemet.
Törzskönyv mindenképpen kell.....az valószínüleg a banknál van csak még titkolja amíg le nem szurkolod a foglalót....
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok,mert nem vagyok biztos a tudásomban! :) Szóval a probléma: motorvásárlás előtt állok, és a kiszemelt gépsárkány egy kereskedőé,és (ezért) nincs törzskönyve a motornak. állítólag amikor bevette,hogy ne kelljen fizetni az átírást, mert úgysem használja, be lett jegyezve a forgalmiba,hogy a törzskönyvet megsemmisítették, a tulajdonos pedig a kereskedő! Ez lehetséges? én úgy tudtam törzskönyv mindig kell... Ha nem probléma,akkor emiatt drágább az átíratás? a válaszokat előre is köszönöm!
Majd rágyúr!
Ezt az asszonnyaaa beszéld meg!
főleg a golyók tájékán
háromezerért mindenképpen
Neked az nagy lenne!
Zacskót gyakorlott orvos pillanatok alatt leamputálja, és a probléma megoldást nyer!
Akarom mondani 30 db Mátyás Király.................................................
Köszi Papa!
Szakadás a jobb sípcsontnál, varrás elengedte 2-3 centin a jobb alkaron, a bőr több helyen megkopott...
Sajnálom szegényemet, többet érdemel, mint a szekrényben lógást! De, ha egyszer vágja a zacskóm, akkor vágja, az meg nem jó, hanem inkább rosszabb, mint rövidebb!
repedés mekkora és helyileg hol van?