Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia engem érdekelne a 2 kerék mennyi lenne az ára?
Elöre is köszi
ok, így már érthető.
Hogy értsd miért írtam: tele vannak a fórumok, hirdetések lopott papír nélküli motorokkal, nem egy ügyfelem szívta már meg vele, ezért igyekszem én és még páran tisztázni ezeket gyorsban.
Széles utat
Krossz csizmák eladók:

ALPINESTARS TECH 3 fehér 44-es, jó állapotban 15ezer

GAERNE SG12 fehér 44-es rosszabb állapotban 20ezer

csere SIDI, ALPINESTARS vagy GAERNE 45-ösre érdekel.

20 55 333 58
Na igy már rögtön más a hangnem :), köszönöm.Tessék kérdezni ha valamit nem értesz és gyanusnak tünik.yahoo-val kapcsolatban annyit hogy a Marko Attila a becsületes nevem,visszakeresni nagyon könnyű.A motornak azért nincsenek papirjai mert egy öreg embernél állt sokáig egy pajtában.A motort forgalmiját az öreg tulaj leadta még valamikor 1990 körül.A kijelentési igsazolást amit abmeldungnak hivnak (sárga hosszukás papir) meg az évek alatt elvesztette.Ilyen igazolást lehetne kérni valamelyik rendörségi irodánál de nekem nem ér ennyi futkározást az egész.Szobadisznek használom és most eladnám mert kell a hely.
na a szóismétlés,a fenébe
a papírok nélkül keltette fel a figyelmemet. Amúgy a yahoo a legnehezebben lekövethető, ezért keltette fel a figyelmem. Ha rendben van vele minden, akkor miért nem papíros? Nem célozgattam, én ki szoktam mondani amit gondolok
Hello
Nem tudok rola hogy a motorral valami gond is lenne.A számok és többi azonositok eredetik rajta és nem tudom honnan ez a kukackodás,már bocsánat.Az email-em ezer éve yahoo mert én szlovakiaban lakom és amugy sem értem hogy mi a gond a yahoo-val :D
Nálunk a legtöbben ezt használják.Szoval nem értem mi ez a parázás!Ha meg ennyire izgat a dolog akkor gyere el hozzám meglesni és még egy baráti kávéra is meghivlak de ezt az alaptalan célozgatást most rögtön hagyd abba.
Megértésed köszönöm.
figyi. Ezt az árat a kinti oldlakról nézted. A gond ott van vele, hogy ezt onnan lopták, tehát oda eladni sem lehet. Papírok nélkül amúgy is aggályos, de ezeket tudod te, nem véletlen a yahoo-s email.
Mostmár csak a sukida kommander hiányik innen,és teljes lesz a kínálat!
Üdv mindenkinek még mindig keresi hű társát plusz alkatrészekkel (használt-használatlan vegyesen) + új üléshuzattal és olajcserével.
http://www.kepesmotor.hu/simso...
Köszi!
Széles utat!
nedobáád a buzit!
még csak négy éves lesz ez a hsz .
helló érdekelne a quad van 1 yamaha dt125-r csak a ösze kéne rakni a motorját újat vetem dele mindent újra fúrattam meg van minden
kawasaki zx9r eladó vagy kisebb cm3/és /vagy kisebb értékűre cserélhető. csere ára 650, zöld idomszettel 570, kisebb 400-600 csere érdekel. árában cm3 megegyező csere nem érdekel.
Eladó XT/TT 350 minden alkatrésze!

Ha érdekel valami írj és megbeszéljük!

buddha@citromail.hu
Szia, engem érdekelne! Tobj légyszi pár képet meg infót a PDA-dról....:P

széles utat!
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 14000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
Kawa Monster M-es felső AKCIÓ! 12000Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
SZIA
Írj egy emailt küldök képet.
Eladó Dainese T3 2részes 52-es bőrruha piros-fekete-szürke színben 35.000 forint ( ingyen adok hozzá egy 42-es kék Dainese sport csizmát).
Alpinestars Xl-es cross mez sárga-fekete 10.000 forint
Agv K3 kék M-es bukósisak 20.000 forint
évjárat: 2003. 07. hó
okmányok: okmányok nélkül
lökettérfogat: 180 cc
teljesítmény: 24 LE
szín: fekete
feladva: ma 14:24
hird. azonosító: #672594


Gilera Runner 180 fxr beszámitás - 225.000 Ft




Leírás: Szép megkimélt Gyári állapotban,teljesen leszervizelve!
aksi
fékek
olajak
csapágyak
szürő
szijak
CSER
ÉLVE!
BESZÁMITÁS LEHETSÉGES!
kÜLFÖLDI PAPIRJAI MEG VANNAK.
Feladó adatai
megye/város: Borsod
mobil: 06-20-565-6516

lcd-plazma tv--beszámolok pl.......
Színben hozzá illő Rush-M szintén eladó, 14-es méretű, cserélhető fekete SP-re, GP Plus-ra ráfizetéssel!
Urak, Hölgyek!
Kinőttem, ezért eladó, de csere-bere lehetségesis mehet, majdnem bármi érdekel, kici péncé, occó, szekrényben lógó:

25.000
Mérete 54-es, kb175-185cm / 75-85 kg