Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek.Eladó egy 125 Honda MTX re való első fogaskerék 15 fogszámú,hütő és km óra(az órából a csavarok kijárnak de lehet használni)
Eladó egy Yamaha fzr600 váz eredeti külföldi okmányokkal forgalomba helyezhetően.94-es évj.50e ft.
Sziasztok! Eladó a képen látható oldaltáska,esőruhán kívül minden megvan hozzá. Jó állapotban van,keveset tudtuk használni sajnos.
10.000 ft
valakinek nincs véletlenül kx250-hez hűtő idomjai? 1998-as évjárat
Sziasztok!

Bán nem hiszem, hogy... de hátha...

Szóval elcserélném, akár értékegyeztetéssel 600 ccm, vagy nagyobb motorra az én 400-as zzr-em. Múlt nyáron lett újrafestve, a 60 literes hátsó dobozával együtt, pöpec rajta minden, szépen meg lett csinálva. a Csere oka, hogy sajna nem kis ember vagyok, s ha ketten vagyunk rajta, a 140-150 vég kevés, na nem azért mert száguldozni akarok, csak ne csutkán járassam már, még leérek vele a pályán valahova.
Képeket küldök aki kér, privátba, itt csak egy festés közbeni kép van csak az adatlapomon.
Érdekel kawasaki, honda, yamaha, esetleg suzuki, sport-sport túra.
600 ccm, vagy a felett.
A csere ár 450

Részleteket privátban.
orion8312@freemail.hu
szia feladtad:?
Vegye már meg valaki! Jó lenne továbblépni. Az új vevő orra előtt fogom belerakni a két új dugót,csakhogy elhiggye,benne van.
Vannak bizonyos szakkifejezések az internetes hirdetésekben, amikkel nem árt, ha tisztában van az ember, ha bármilyen használt motort venne Magyarországon. Természetesen csak irónia. Vagy nem.



-Az okmányiroda szerint forgalomba helyezhető: kurvasok utánajárással talán lehet magyar papírja. De lehet, hogy nem.

-Szerintem forgalomba helyezhető: nem helyezhető forgalomba

-Okmányok nélkül: lopott, vagy minimum húsz falusi suttyó között gazdát cserélt szerencsétlen sorsú szar.

-A szerelőm szerint egy biztosítékot kell cserélni: nincs töltés, generátort kell javítani, ha ez nem megy, akkor venni egyet japánból, a motor árának feléért.

-A kuplungon állítani kell: kuplungot kell cserélni.

-A kuplungbowden szorul: kuplungot kell cserélni.

-A gumik jó állapotúak: Mintázat nincs, de még olvasható a felirat az oldalfalukon.

-A motor elcsúszott, de a teleszkópok nem sérültek, jók: ja, dáliát karózni.

-Van rajta néhány karcolás: mintha drótkefével simogatták volna.

-Friss olasz import: még meg van szorulva a motorja, de holnap már nem lesz.

-Nekem már kicsi, azért adom el: széthajtottam, eladnám.

-Ez igazi japán minőség: kurva drága az alkatrész, ezért van benne Ladáéból reszelt fékbetét.

-A fékre rá kéne nézni: hullámos a tárcsa, mint a tenger, de drága az új.

-A fék picit fog: Már a második fékbetétet sütöm rá a tárcsára, de drága a munkahenger.

-A váz nem sérült: tízkilós kalapáccsal ütöttük vissza helyére. Szemmértékre.

-Csak eldőlt: Ja, nyolcvannál.

-Az csak a tanktáska mágnesének a nyoma: Amire ráesett az egész motor, kétszer.

-Sportdobbal eladó: Az eredeti leszakadt, amikor elcsúsztam, és telibekúrta a szalagkorlátot, ezért vettem egy rá nem illő, de nagyon olcsó darabot a bontóból.

-Szép hangja van: lásd az előzőt.

-Kisebb elektromos problémával: olyanok a vezetékek, mint egy tál spagetti, de mindegy, mert a gyújtás forgórészét úgyis eltörtük.

-Frissen fúrva: megszorult, de Karcsi bá’ a falu végén még fel tudta fúrni az utolsó túlméretre.

-Még bejáratós: lásd az előzőt. Ereje nincs, de legalább nem most fog szétesni.

-Csak túrázásra használtam: próbáltam vele emberkedni a szerpentinen, de nem megy annyira.

-Mindene megvan, csak össze kell rakni: az alkatrészek fele hiányzik vagy rossz, de remélem, hogy nem veszi észre, aki elviszi.

-Keveset futott: RENGETEGET FUTOTT

-Nem zsákbamacska: látszik rajta, hogy szar. Sajnos.

-Akár cserélném is: CSAK VIDD MÁR EL!

-Felújított állapotban: olajat és légszűrőt cseréltünk. Tavaly.

-Streetfighternek átépítve eladó: szarrátört, és a gagyi fejidom még mindig százszor olcsóbb volt, mint a gyári idomok.

-Nekem már nincs időm vele foglalkozni: annyira szar, hogy még gányolni se éri meg, inkább eladnám.
Csere M-es bukóra,SONY digit gép 8.1mp,ledes karóra
ELADÓ Csomagrögzítő háló

Keveset használt, praktikus megoldás a csomagok rögzítésére! Fekete.
Ár: 500 Ft, postázni ezt is olcsón tudom.

mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
Új gazdát keres az RX 50 -em. lásd: adatlapom/eladó holmik
ELADÓ Motoros kesztyű - CSAK EGY A HÉTIG ENNYI AZ ÁRA!

Schoeller versenykesztyű (Svájcban gyártott), Keprotec kevlár protektor az ujjaknál, a bütyköknél, a csuklónál, stb. Erős marhabőr külsőrész, puha tapadós bőr a tenyérrészen, az ujjaknál perforált bőr. Kék – fekete - fehér színű, mérete: XXL/12. A legfontosabb, hogy nagyon kényelmes!
Teljesen új, sosem használt. Méretprobléma miatt eladó (nagy rám).
Ár: 14.000 Ft (bolti ára 24.000Ft) A postázás nagyon kevés pénzből kijön!

ELADÓ Motoros könyv
- Ifj. Petró Lajos – Motorozás mesterfokon - új, fóliában
Szeretnél gyorsan, biztonságosan és tudatosan motorozni? Akkor ez a könyv kell neked!
Vadi új, még fóliában van. Könyvesbolti ára 4000 Ft felett!
Ár: 2.500 Ft, ezt is olcsón tudom postázni!

ELADÓ Lada Samara Forma 1500
1993-as, lejárt műszaki, erős motorral, rendszeresen szervizelt. Igény esetén friss műszakival, és plusz téli gumi garnitúrával!
Ár: 100.000 Ft, posta nem megoldható

mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Üdv!
Egy Motowell Magnet 50.-es nagytestű robogó Valakinek esetleg?
2007.-es Magyar vásárlás( papír megvan), távindítás, riasztó, 6800km.
már egyáltalán nincs használva, csak néha beindítva.
Normál állapotú, piros-fekete.
109e. ft.
30/4450425
Hello

Eladó a képen látható Lorus Titanium új férfi karóra!
Posta mehet!
Ár:15.000Ft
TEL:30/680-2519
sziasztok!
Van egy eladó üléspúpom GsxR600/750K4/K5-10000ft
Eldóak! blokk alkatrész, motorok!
Helló!

Már tárgytalan bocsi, gsr lett a nyertes versenyző.
42-43

15.000 supermoto csizmavassal.
Üdv mindenkinek.Eladó egy 125 Honda MTX re való első fogaskerék 15 fogszámú,hütő és km óra(az órából a csavarok kijárnak de lehet használni)
Eladó jó állapotú,fekete, Nokia N73.
Az ár: 10 000 Ft

Üdv: Zsolt
Eladó a képen látható ÚJJJJJJJ!


Suzuki bandit 600 '2000 oldalkonzol. eredeti csomagolásban.
Ha 2000-es 600-ra jó, akkor jó a K1-K5 1200-re is.

Ára: 21 000,- Ft
Suzuki gsx 600F hátsó doboztartó

ÚJ!

Ára: 10 000,- Ft
Eladnám vagy dízel autóra cserélném a Motorom
http://www.kepesmotor.hu/kawas...