Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kifogástalan állapotú új kézvédő eladó! Egy km-et nem volt motoron!
0620/438-9094
dt80csere@freemail.hu
Eladó egy Lazer MX7 Cobra sisak, szürke-fekete színben, S-es méretben, vadonatúj, karcmentes, dobozában, sisakzsákkal (buzi angolok naná hogy nem azt küldék amit kértem ).
25000 Ft.
sziasztok
Öreg de tökéletes állapotú 120/70 zr 17 es középen 2-3mm széle szörös...Nem repedezett,nem javitott szép állapotú busárol szedtem le.. 5000 ft..
sziasztok!
Van egy eladó üléspúpom GsxR600/750K4/K5-10000ft
Üdv.Keresek 17" cross gumit eladót.
udv. a hatso telokrol tudsz kepet kuldeni, erdekelne , egy fzx 750 re talalna,,,
Eladó cuccok:
15-ös tükörpolít merci felni. polírozás óta nem volt autón.
300w-os mélynyomó erősítővel
kisbuszra való krómozott vadrács ködlámpával
06304987994
csinálj képeket!
Helló! már eladtam a hengert. még a henger fej van meg meg a menbrán. meg egy pár alkatrész ha érdekel csinálok képet h mi van még meg. 10e ftért oda azdom az összes maradék alkatrészt.(a főtengely is benne van)
Heló kérlek keress Emailban ott gyorsabb. megértésedet köszönöm!

palacsinta@citromail.hu
hello menyit kérsz a hengerszettért?
volt már használva?
és menyit kérsz az összes alkatrészekért?
udv, fzx 750 esre is tudsz kesziteni ... erdekelne a dolog. udv Tibor
udv uraim, en egy yamaha FZX 750 esre keresek hatso telot, gazast , vagy barmi ami talal rea erdekel csak kemeny legyen , cimem. kardhal35@yahoo.com nagyon koszonom , valamint meg erdekelne egy vaz FZX 750 AMI FORGALOMBA HELYEZHETO. udv .Tibor
Szia meg oldható de sajna itt nem tudok neked árat írni
Suzuki DR 350 eladó(rendszámos)! infok adatlapomon hírdetéseknél!
Pontosabban,amit belinkeltem ugyan az, csak az általad leírt mérethez hasonlít, azt mondom :)
üdv, érdeklödnék hogy 320-as méretben zx12 kawára mennyibe kerülne egy szép csipkés tárcsa?
Nekem van hasonló méretben :) Dobj egy árat rá mennyit adnál érte és meglátjuk ;)
Ez az:

http://www.pneumatikyexpres.sk...
Jó fél éve elvitték.
telefon szam?
Sziasztok,van egy férfi bőrdzsekim Black-Box márkájú új xl-es eladó.45000ft. vagy csere aprilia rally-ra+Férfi ezüst nyaklánc 75g,60cm hosszú,egy cm-es láncszemek.
Helló mindenki! Keresek Akrapovic féktartály "zoknit" ha esetleg akad otthon valakinek! vagy link vagy valami....
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ha esetleg van valakinek Yamaha BW's NG-be való hátsó fékbowden, kérem keressen meg! A robogó 2005-ös.

Cikkszám (könnyebb keresés érdekében - cégeknek): 5NU-76351-00-3-9-03-I.IUAN

OK! A számom az adatlapomon! Kesztyűvel együtt odaadom 20-ért!
Sziasztok
Elado,NITRO MX-410-es M-es bukó.8000ft.PROGRIP páncél.7000ft.Jaffson full protektor.(EZ Új.)11000ft.Postázom