Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék?:D
nem értem:)
halottam hogy feltekerték a füstcsavart aztán még a kipufogón is gázolaj folyt XD Amúgy most jó a kocsi? Jól megy,minden ok vele?
Sziasztok. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok hogy valakinek nincs elfekvőben egy te 410 gyújtótrafója ha valakinek van írjatok légyszíves előre is kőszi. Évj 1998
Ez így igaz, nem tudta átiratni, de az előző tulaj kissé barbár... Neki egy autó egy hétig volt csak meg, a Golf is addig volt nála... Sok munka volt kijavítani amiket elb***tak rajta...
Annyit láttam hogy villogott mögötted a rendőrautó,és ott volt a te golfod,utána vissza mentem,és láttam hogy ott van még a Golf!Ja de akkor jolvan,elhiszem hogy baj volt vele,csak én azt halottam hogy az előző tulaj is azért adta el mert nem tudta átíratni vagy valami ilyent halottam!
Sziasztok ha valakinek lenne ilyen bal oldali blok dekli.amibe benne van a kuplungbetóló és berugókar dt-80-hoz vagy rd-hez levegöshöz vagy komplett blok,jelleze már.köszönöm
Helló
Robogókat bontok Budapesten. Minden félét főleg japán és olasz robogókat és általában 50cm3-is eket. Jelenleg amivan van: Aprilia sr, suzuki sepia zz, peugeot speedfight, italjet formula, piaggio zip blok alkatrészek! Ha valakit érdekel nézze meg a honlapom. www.fonixrobogok.hupont.hu
vagy hivjtaok:06703046693
Jó motorozást!
Üdv: Főnix
helló nem mindegyiken de van amelyiken igen.
hivj és megbeszéljük 06703046693
Szia Főnix!

Bocs, hogy későn írok!
Márka/típus nem érdekel, de az igen, hogy van e rajta kis kör alakú "ablak" amin bele lehet látni, hogy mennyi olaj van benne!

Írj: d.aty@freemail.hu
hayabusa
sziasztok
van egy eladó 08 09 es idomszett
utángyártott motoron sose volt dobozában
egy két fül hiányzik belülrol azon kivül hibátlan ez a gyári hibája
130000 huf
a hülyének is megéri....
ajándék üléspuppal
Hiszel, ami akarsz. Nem hinném hogy villogott mögöttem a rendőr max akkor amikor már otthagytam az autót, bár csekket nem találtam. Én toltam oda félre a verdát mert a körforgó előtt esett le a tengely... Úgyhogy nem tudom Te mit láttál de vegyél szemüveget. Kb. fél óráig sem állt ott az autó mert faterral hazahúztuk és másnap orvosolva lett a probléma. De látom újvárosi vagy. Mikor találkozzunk hogy megmutassam minden rendben. Nagyon szeretem az ilyen pletykákat, biztos jobban elviszik majd tőle az autót köszi. De ha kell lefényképezem a forgalmit. A saját nevem áll benne és az autó motorkódos... Nehezen bukna meg az eredetvizsgán az aminek a motorszámát sem nézik. Nem tudom honnét szalajtották ezt a szöveget de bírnám ha leállna...
elkelt a váz.
Jöhetne, de amíg az enyém megvan...
Egy púpot találtam de elég drágán adják.A fehér nem púp csak az ülésre kell rakni.
Szia.

Bár nem nekem szólt a kérdés, de ilyenre gondoltál?
Szia Ákos!
Salynos ezek a rohadékok csak az újabb tipusokhoz árulják,pedig egy fehér púppal fasza lenne a mocid!Esetleg a z ülés átbőrözésén nem gondolkoztál?Nekem a somotokárpitos Gabi csinálta az Sv-re is meg most a Gixxerre és nagyon tuti lett.Majd a hegyen meglátod![
jah azért villogott a rendőr mögötted,mert biztos leesett a féltengely xD
shox, én onnan vettem vagy imet
eladó még mindig motor! bárkit érdekel jelezze! 600 000 FT műszakis még
keresek hátsó ledes lámpát motorra!
Üdv! Dobtam egy mailt!
Fordított teló Suzuki GSXR-750 91'évjáratú kompletten eladó,faragáshoz kitűnő alany!A telópár villahidakkal,keréktengellyel,kerékfékhengerekkel most csak 50rugó!
Ha kell,odaadom hozzá az első kereket is féktárcsástól alku nélkül összesen 70eft!
A telót szimeringezni kell,mivel enyhén szivárog,de ezt építésnél amúgy is cserélni szoktuk!
Ha kell,megvan hozzá a komplett hátsó futómű isez viszont tökéletes állapotú: teló,lengővilla,kerék ,féktárcsa,munkahenger,ez összesen 30 eft!
Elérhetőség az adatlapomon!
szia
zx7r re kellene üléspúp,esetleg neme tudsz.