Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek egy Aprilia Tuareg Wind egy 200 ccmes quadért?Vagy készpénzért olyan 180000 körül?Sürgős lenne mert lassan elutazok.Ha érdekel írj e-mailt és minden kérdésedre válaszolok.
Mindkettő eladó, a ruci újszerű, 48-as
Ha te mondod biztos.
PIROS-FEHÉR Alpinestars Gp Plus "XL", illetve Gp Pro PIROS-FEHÉR "XL" 22000Ft/db postával.
sztem az Nrg jobb nekem van is egy Mc2-es motorikusan tökéletes állapot külsőre se rossz ha esetleg érdekel
Szia Gyufa:)Pici a világ,hát még a laktanya
Hali.Megmértem konyhai mérlegen és 2,5kg a súlya.
Hali fehér pont nincsen.Max szürke.
Suzuki TL 1000R füst plexi eladó, 12500Ft postával.
71.500 Ft értékű üdülési csekk 60.000Ft-ért eladó..2011 szeptember végéig érvényes. (telefonon keress)
Pont jókat választottál... Az alkatrészben azt tudom hogy az Aprilia elég borsos... De ezt Neked kell eldöntened hogy melyik tetszik jobban és melyiket használnád szívesen. Segíteni szerintem nem sokat segítettem. Az alkatrész áraknak pedig utána tudsz nézni Te is.
Sziasztok ! Lenne egy kérdésem. Melyik motor a jobb hétköznapi használatra? Egy Aprilia SR50 / 2002-es évj. / vagy Piaggio NRG MC2 /2000-es évj./ ? És melyik motorhoz olcsóbb az alkatrész? Köszönöm
Sziasztok,engem Cross csizma érdekelne,keresek 44-es méretben max~20ezer körül dobsz egy sms-t és visszahívlak,06-70/430-3498
Nem köszi.Quadra fáj a fogam autó nem kell köszönöm.
haxorx@citromail.hu
Hello!
Markolat érdekelne! Kérlek mond, hogy van fehér színbe!
Autó csere nem érdekel? Egy okmányok nélküli F-es Astra?
123-as TDI cserébe nem érdekel? 200 LE, 6-os váltó, elektromos ablak, bőr belső, klíma, távirányítós kp. zár, ABS szóval full extra. Vagy ha ez nem érdekel akkor van egy 1.6 i Astrám is :D :D :D :D :D :D
DE ÉRDEKEL ...
adj egy email-t ...
Sziasztok.Fogantyúk 1500ft.Zárak 1500ft.Már csak pár db van.Ha fogantyú érdekel elküldöm az összes képet mert nem csak ezek vannak.
Kopóalkatrészek minden motorhoz kedvező áron!
-D.I.D, Iris, JT, KMC láncok, lánckerekek
-Prox, Vertex, Wössner blokk és futómű alkatrészek
-UFO, AKITO, PROGRIP motoros ruházat és felszerelés
-Egyéb kiegészítők: karok, tükrök, kormányok, markolatok, kézvédők, motoremelők, olaj és légyszűrők, és még rengeteg motoros kiegészítő kedvező áron rendelhető!

Info: endurobolt@gmail.com
06 20 521 84 99
Hello
CB750 sevenfifty '92 -re keresek leömlő sort vagy komplett kipufogó rendszert!
drinyo@citromail.hu
mert ígysem adom sokért. kp-ban nemérdekel? megegyezünk ha arról van szó..