Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A nyári melegre is gondolj amikor már a maszk meleg és nyűgös.A kendő sisak alatt kellemes és higiénikus viseletet biztosít, nem lesz zsíros a sisak belseje és az izzadság nagy részét is felveszi.Könnyen tisztítható és gyorsan szárad. Új KOBAK márkájú kötős motoros kendő 100% pamut echte hazai gyártás. www.kobakkendo.hu
davidka.szili@freemail.hu
Szia!
Email: richard.horv@gmail.com
Üdv Motorosok.
Utángyártott buborék plexik /típusonként akár több színben/, ezenkívül irányjelzővel egybeépített hátsólámpák, valamint fék és kuplungkarok, valamint üléstakarók. Fizetni előre semmit nem kell, utánvétellel postázok. Érdeklődni emailben. Köszönöm.
adj egy emailt az akksival kapcsolatosan
Nincsmit.
Akkor nem hiszem hogy jó lenne mert én inkább pocakos vagyok.Azért köszi
Világos, ez 34-es, ha sima bármilyen utcai nadrágból 34-est hordasz, akkor ennek is jónak kell lennie.
De egy cimborám meg akarta venni, ő 180 körüli, és 95, és kicsi volt rá.
Ha ennek ellenére is úgy gondolod, hogy jó lehet, szívesen elküldöm, és ha mégsem jó, természetesen visszaveszem.
Ja, protinak helye sincs, ez nem vastag anyag, tehát inkább lájtos utcai guruláshoz ajánlanám, veretni/túrázni semmiképp!
Ebből a 178 a magasságom
Érdekel , a hossza nem lenne gond,én 178/103 vagyok.Protiknak helye sincs?Ja és ha jó ,posta megoldható?Előre utalnék.
Tincsen proti, nemtom hánycenti, ha komolyan érdekel, holnapra megmérem, én 80/176 vagyok, rám nagy a dereka is, és hosszú a szára is.
Okés köszi
Már megrendeltem őket!Innen már csak a postán múlik a dolog.
Hali protektoros?A dereka kb hány centi?
Eladó a Golfom, vagy motorra vagy autóra cserélhető, de a legjobb a kettő lenne egyszerre :D
Itt a hírdetés linkje:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_ii/volkswage
n_golf_ii_cl_crazy_diesel_136_le-4365657
HALI.Érdeklődnék, az Sv lábtartók,és a kuplung+fékkarral kapcsolatban.
Sziasztok

Eladó,aksi.Vadi új.Postázom ha kell valakinek.
Ja, és rövidgatyóként is használható!
Eladó ÚJ Alpinestars utcai motoros gatyó, textil, nem kordura anyagú, alja szélesíthető, dereka szűkíthető, térdnél és a boka belsőnél erősítéssel.
Rám sajnos nagy, 34-es, kb 90 kila körüli 180 cm-es testalkatra saccolnám!
11 eFt.
Helló!

Kaphatnék egy e-mail címet?
Hali !mi az ára ?+mi érdekel cserébe?
Hali. Téves rendelés miatt eladó egy új komplett PIVOT WORKS himbafelújító RMZ 250-450-be.
Ár:15 000Ft
Helló ami a képen van 2db az van nemtudom milyen tipushoz való 3000ft/db ezenkivül Italjet formulához van 4000ft-ért és suzuki sepiához van 5000ft-ért! Ha érdekel hivj:06703046693
Annyira rohadt messze van
helló! Nincs meg se a gyujtás se a karbi. Meg az összes alkatrésze sincs csak ami a képen van. Mondom mi van a blokkal a jobb oldali forgattyúsház el van repedve a balnál a kuplug bowden ütköző el van törve de ha érdekel a dolog azt megcsinálom. A főtengelyt hajtókaroztatani kell, hengerben új persely, új b-s dugó annyi h csak be lett indítva vele. A hengerben nincs benne a power, a mebrán benne van. Esetleg ha így is érdekel mongy egy árat biztos meg eggyezünk! (azért a henger vedd figyelembe h "új")