Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha egyszer lesz kocsim beszámítom az akkor már 200 ezret érő KTM-embe
Még nem írt vissza a srác...
Nemhiszem... Főbbként a mostani mondatod után
meg pár év futkosót is a kacat mellé.....

nem tudom lesz-e valaki olyan lökött mint én, hogy szuronyt vesz....
Pedig adhatnád mellé a kacatokat is
érdekel valakit ilyen szurony?
csak szurony van, többi kacat nem jár mellé
Eladó lett a motorom! Akit érdekel írjon! http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
eldnám :
Női kabát!
Spool:
anyaga 100% polyester
kivehető belső bélés
kivehető CE protektorok (könyök, váll)
puha gerincprotektor
rendelhető CE gerincprotektor
teljesen szél és vízálló
derékrészen tépőzárral állítható
nadrággal összecipzározható
3M Scotchlight fényvisszaverők

2x használt, szinte új állapotú. 172/60kg emberkére jó. Ár: 15 000
Hali!
Elszeretném cserélni Aprilia Tuareg wind-em egy 200 ccm-es quadra.Ha valakit érdekel a cserre-berre akkor a e-mail címen jelentkezzen és elmondok mindent ami érdekli és képeket is küldök ha érdekli.Ha lehet minnél előbb jelentkezzen valaki hogy a sárba tavasszal már pöröghessek vele
Üdv: Gábor
Sziasztok! Keresek egy cross mezt, és egy cross nadrágot. A mez egy XL-es Fox protektor fölé kellene, szóval az is L, XL-es legyen. A nadrág pedig 30-31-32es. Ha van valakinek eladó a felsoroltak között írjon e-mailt! kadar96@fremail.hu

Üdv: Kádár Szabolcs
Szevasztok! Utcai motoros dzseki eladó,teljesen hibátlan L-es méret,de jó nagyobb emberre is ár 15 000ft 06 20 352 64 61
80gb-os Ipod,csere telefonra
Hali. Érdeklődnék, hogy mi a helyzet?
Én többek közt használok ilyen POLISPORT páncélt. 185/6cm vagyok, és kb 85-90kg. Rám ezekkel a méretekkel tökéletes, de én azt mondom, hogy 160-170cm-re is ugyan úgy tökéletes!
De a legtisztább az, ha felpróbálja az ember...
na de nem mindegy hogy mekkora vállam
mert volt rajtam olyan ami gizdán jól állt nekem meg kényelmetlen volt
Felnőtt méretűek. A derekánál lehet állítani, így lehetsz 55kiló vagy akár 130kiló...
milyen méretűek?
Sziasztok!Lenne pár eladó cuccom:) 52-es Dainese 2részes fekete-szürke-piros bőrruha(4éves), UFO crossnadrág 34-es, Auner márkájú cordura kabát Xl-es, Akira szürke-fekete bukósisak M-es,kicsit beteg kínai quad átépíteni vagy alkatrésznek(100e forint).
Ha valakit érdekelne valami akkor email:richard.horv@gmail.com, vagy TEl: 0670/977-2687
Vadi újak. POLISPORT páncélok 15eft/db áron eladók. Piros, Kék és Szürke színben.
VF-400 valakinek? Megyek külföldre, kár lenne ha a garázsban senyvedne. kp.185e., részlet megoldható.
Jajj anyám... Vásárban vagyunk :D
8000 Ft és jöhetsz érte.
az messze van.

figyelj 10 körül van vaterán egy pali aki adja
ha az alatt megegyezünk lehet róla szó