Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még annyit, hogy ezek a lánckerekek nem voltak a motoron, nem használtam őket
Hello mindenki!
Lenne két Jt első lánckerekem eladó, az egyik 12, a másik 13 fogas, képet teszek fel róluk, érdeklődni itt, vagy az e-mail címemen lehet( adatlapomon)
Szia!

Köszi.
Én is megmértem az enyémet: 4,8kg (azt hittem, hogy nehezebb...)

Azon töprengek, hogy 5000 pénzt áldozzak-e mínusz 2,3kg-ért...

Mindenesetre köszönöm mégegyszer, hogy lemérted , de szerintem nem aktuális a biznisz.
Üdv
Okta
okok
Engem érdekelne "fogantyú" .A markolatról a képeket ide küldd:alma70@ent.hu
Sziasztok!
Van egy eladó alpinestars hálós nyári kabim 2-3x volt rajtam L-es méret kivehető váll,alkar,hát protektor.Teljesen sérülés mentes nagyon sürgősen eladó Budapesten átvehető Email címem:bimbi125@freemail.hu vagy Telefon:06-70-39-44-831
Hát, ha legalább 54es lett volna, akkor felőllem mehetett volna a csere, de hogy most betegyem a többi (nem használt) motoros cucc mellé, annak vajmi kevés értelme van.
Hehe :D igazából nekem tök mind1 hogy eladom vagy elcserélem valami értelmes dologra csere meg csak ugy ha 1 az 1ben :)
Akkor rám tuti nem lenne nyerő. 186cm vagyok és kb 90kg (egy kis diéta már nem ártana meg, mert nállam dec20.-a óta "Karácsonyi hangulat" van ).
De csere kp-ra még érdekel !
igen az enyém hát 182 magas vok kb 73 kg nekem feszül nagyon meg mikor motoron ülök akkor felcsúszik a nadrág vége felfelé
Ha a Te hirdetésedet láttam, akkor jó lenne, csak a méret hibádzik.
A Tied (elvileg) 50-52es méretű, én 54-56ost használok.
full protektoros bőr gatya Rush-m alig használt csúszás és szakadás mentes újonnan 35ezerbe volt nekem.
POLISPORT. Méretük: felnőtt, állapuk: új, szinek: szürke, kék, piros

Ár 15pénz/db
Attól függ mire... Esetleg, talán.
Üdv!
Már elvitték a Hondát.
Ki vagy?
latod, ha anno megveszed a cr-t akkor lenne mire rakni a fogantyut :-D
Helló, kérlek keress meg E-mailban! Megértésedet köszönöm
palacsinta@citromail.hu
Igaz:)Mekkora F...sz vagyok.nemtudom honnan jött a fogantyú.:-)
Üdv mindenkinek.Van egy Japán Honda 125 MTX-em eladó.Ha valakit érdekel akkor írjon.Csere is szóba jöhet 4 T motorra.Iá:150000 ft.
a telefon számom 0670 421 68 29
Sziasztok! eladnám a gsx-r 1000 k2 esem! azért van fighternek építve mert túrázásra használt. sajnos rá kellet jönnöm h jobb volt az xx-em. ezzel nem lehet sajnos kétszemélyel haladósan menni letép a szél. garantáltan 17 000 km van benne. régen egy rendőr sráccé volt egy gsx-r 400 -as után vette magának és elcsúszott vele megilyedt tőle és évekig állt a motor azért ennyi a km. új dragon sport dom másfél év műszakival. friss festéssel. hayabusa csere vagy cbr 1100 xx csere érdekel azsem baj ha külföldi. amúgy az ára kp-ra 650 000 csere ár 750 000. nagyon jó agresszív motor fightereseknek is ajánlom mert tényleg nincs szét hajtva. a blokk külön is eladó!
eladó
Polisport fejidom frissen lefestve 1 hetet használt könnyen felhelyezhető.

Ár:8 000 ft
Üdv Motorosok.
Utángyártott buborék plexik /típusonként akár több színben/, ezenkívül irányjelzővel egybeépített hátsólámpák, valamint fék és kuplungkarok, valamint üléstakarók. Fizetni előre semmit nem kell, utánvétellel postázok. Érdeklődni emailben. Köszönöm.
ELADÓ szeretett 2002-es Kawasaki Zx636R-em szezonra felkészítve http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r-4386502


F